Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо заклади освіти, дбаємо про безбарʼєрність, відкриваємо приймальні відділення у лікарнях

  • 5119
Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо заклади освіти, дбаємо про безбарʼєрність, відкриваємо приймальні відділення у лікарнях

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над оновленням харчоблоків у школах, дбають про потреби людей з інвалідністю, добиваються виділення коштів на реконструкцію закладів освіти та відкриття приймальних відділень у місцевих лікарнях

Вінниччина: Оновлюємо харчоблоки в школах 

У школі-гімназії №2 міста Гнівань повністю оновили харчоблок у межах програми «Спроможна школа для кращих результатів». За цією програмою минулого року в області вдалось реалізувати 36 проєктів, на які з державного бюджету було виділено 40 млн грн.

«Гніванська школа є прикладом успішної реалізації проєкту, де за 3 місяці зроблено не просто ремонт їдальні, а повністю її модернізація», – зазначила Тетяна Каменщук, депутатка Вінницької обласної ради від партії «Слуга Народу».

Директорка школи Ірина Бондарчук каже, що тепер працівники мають все необхідне обладнання, аби готувати корисні страви – пароконвектомати, марміти, холодильники, встановлена система очищення води. Для працівників зробили душову та кімнату, де можна перевдягатись. А для дітей – гарне приміщення їдальні.

«Загальна вартість ремонту – 3,5 млн грн, з яких 10% – співфінансування з міського бюджету і 90% – кошти державного бюджету. У 2022 році реалізація програми продовжиться. У державному бюджеті передбачено понад 1 млрд грн, на Вінницьку область також передбачені кошти. У Гнівані плануємо оновити харчоблок у школі №1», – додала Ірина Борзова, народна депутатка та очільниця Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу».

Запоріжжя: Дбаємо про безбарʼєрність 

Депутатка Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Регіна Харченко виділила зі свого депутатського фонду кошти у розмірі близько 12 тис. грн на придбання та встановлення першого відкидного пандуса у багатоповерхівку Запоріжжя в Космічному мікрорайоні.

Регіна Харченко стала також ініціатором міської програми «Про запровадження заходів із реалізації стратегії безбар’єрності на 2022-2025 рр.», яка включає у себе забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до житлових будинків.

Встановлення пандусів полегшить життя і маломобільним категоріям містян, і матусям з дитячими візочками, літнім людям та співробітникам швидкої допомоги при транспортуванні хворих.

Крім того, такий пандус на відміну від електропідйомника коштує небагато та є мобільним, тобто легко складається та не заважає пересуватися сходами іншим мешканцям будинку.

Представники «Української спілки осіб з інвалідністю» та рідні маленького хлопчика з порушенням опорно-рухового апарату, для якого і був встановлений перший пандус, дякують Регіні Харченко за небайдужість та активну позицію в розбудові безбар’єрного міста.

Житомирщина: Модернізуємо Бердичівський медколедж 

Завдяки команді партії «Слуга Народу» в цьому році планують завершити ремонт корпусу Бердичівського медколеджу.

Ремонтно-реставраційні роботи розпочалися за ініціативи депутатки Житомирської обласної ради від фракції «Слуга Народу» Людмили Кицак. Одночасно були залучені депутатські кошти трьох представників партії «Слуга Народу» в обласній раді – Людмили Кицак, Ірини Дячук і Валентини Донець. Загалом – близько 1,5 млн грн. 

Двоповерхове приміщення побудоване на початку XX ст. місцевим лікарем і підприємцем Давидом Шеренцісом. Нині це пам’ятка архітектури місцевого значення. 

Наприкінці 1980-их років будівлю передали медичному коледжу. Однак приміщення тривалий час не використовувалося: на стінах були тріщини, фундамент нерівномірно просідав, дах протікав. Близько десятиліття тому за кошти обласного бюджету розпочалися ремонтні роботи, які так і не були завершені через припинення фінансування. Будівлю законсервували.

«Не можна було допустити, аби ми втратили будинок з історією. Із початку моєї каденції докладаю всіх зусиль задля його порятунку. Завдяки спільним діям змогли залучити необхідні кошти для відновлення робіт. До речі, у результаті проведених тендерів вдалося зекономити частину коштів. Їх також спрямували на потреби коледжу. Зокрема, на придбання автоматичного зовнішнього дефібрилятора і нових навчальних манекенів, необхідних для відпрацювання надання невідкладної медичної допомоги», – розповіла Людмила Кицак.

У цьому році планується, що на завершення всіх робіт вдасться залучити ще 600 тис. грн. На це сподіваються і в медколеджі, адже мають потребу в додаткових аудиторіях. Планується, що в оновленому будинку розташується адміністрація закладу.

Полтавщина: Відкриваємо приймальне відділення у горішньоплавнівській лікарні 

У горішньоплавнівській лікарні інтенсивного лікування Кременчуцького району запрацювало оновлене приймальне відділення. Його реконструювали впродовж року в межах Великого будівництва, на це спрямували 7 млн гривень.

На офіційному відкритті побувала депутатка Полтавської обласної ради від «Слуги Народу» Ольга Величко. Разом із представниками обласної і місцевої влади вона оглянула відділення після проведених робіт.

«Темні та вузькі коридори, незручні кабінети у медзакладах відходять у минуле. Тепер пацієнти приходять до лікарень, аби отримати якісні послуги. Вітаю і медичний персонал, і усіх жителів міста Горішні Плавні з відкриттям цього сучасного технологічного відділення. Програма «Велике будівництво» діє і змінює інфраструктуру в Полтавській області», – наголосила Ольга Величко.

Реконструкція охопила всі приміщення відділення, були проведені внутрішні опоряджувальні роботи, ремонт систем опалення й вентиляції, водопостачання та каналізації, замінена система електроосвітлення, внутрішні й зовнішні двері. Важлива частина – закупка техобладнання, тож тепер медзаклад має апарат ультразвукової діагностики, комп’ютерний томограф, рентгенапарат тощо.

Відділення розраховане на п’ять ліжок і додатково одне ліжко в ізоляційно-діагностичній палаті. Передбачені ряд приміщень для надання кваліфікованої першої меддопомоги: кабінети лікарів різних спеціалізацій, санпропускник, лабораторія експрес-діагностики й інші допоміжні приміщення.

Т. в. о. голови Полтавської обласної організації політпартії «Слуга Народу» Олексій Устенко зауважив, що саме така комунікація місцевої та центральної влади в межах програми «Велике будівництво» дає свої позитивні результати.

«Наша країна щодня змінюється на краще, в цьому може пересвідчитися кожен. Від доріг до лікарень, від центрів культури до дитячих садків – у кожному регіоні України тривають ремонтні чи будівельні роботи, аби об’єкти соціальної інфраструктури ставали сучасними, комфортними і туристично привабливими», – резюмував Олексій Устенко.

Сумщина: Оновлюємо школу в обласному центрі 

Сумську школу № 17 чекає оновлення. Там планують провести повну термомодернізацію, благоустрій території та збудувати сучасний спорткомплекс. З відповідною ініціативою виступили депутати Сумської міської ради від «Слуги Народу», випускники школи Єфрем Лазарєв та Олег Рєзнік. Також долучилася і народна депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка. 

Так, із коштів на соціально-економічний розвиток територій вона спрямувала 1,2 млн грн на проєктні роботи щодо термомодернізації приміщень, повної ізоляції навчальних блоків початкової і старшої шкіл, зведення сучасного спорткомплексу, благоустрою території. Також школа матиме пандуси, ліфт і спеціально облаштовані вбиральні для учнів із інвалідністю. 

Нагадаємо, що за підтримки народної депутатки Тетяни Скрипки, торік у школі відремонтували і модернізували харчоблок. 

«Я впевнена, що змінити освітнє середовище можна лише системною роботою. Щодо модернізації шкіл – спочатку безпека, потім ремонт, оснащення, благоустрій», – наголосила нардепка. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy