Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо спортивні школи, відкриваємо Дія.Центри, ремонтуємо мости
Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над модернізацією спортивних шкіл і палаців дитячої та юнацької творчості, ініціюють відкриття Дія.Центрів, ремонти мостів та забезпечують сільські бібліотеки технікою.
Дніпропетровщина: Модернізуємо спортивну школу в Марганці
Вперше за 45 років у Марганці капітально ремонтують дитячу спортивну школу №2.
Особливу увагу приділяють басейну – він єдиний у місті, де тренуються і спортсмени, і оздоровлюються місцеві мешканці. Тож оновити його вирішили за програмою «Велике будівництво».
Басейн оснастять вентиляцією, яка буде підігрівати повітря і регулюватиме вологість. А для належного очищення води встановлять інноваційні фільтри з ультрафіолетовим випромінюванням. Щоб вода була комфортної температури – вмонтують і теплові насоси, тож займатися у басейні можна буде за будь-якої погоди, чого не було досі. Безперервні тренування дозволять вихованцям спортшколи покращити свої результати.
Окрім цього, відремонтують стелю, оздоблять стіни, відреставрують вишку для стрибків у воду, встановлять зручні поручні, спеціальну неслизьку плитку, електронне табло. У планах оновити й тренерські, гімнастичну залу, повністю термомодернізувати будівлю та зробити її інклюзивною. На ганку буде пандус, всередині ліфт, у басейні – підйомник.
«Наш басейн не ремонтували десятиліттями. Тому він був у такому занедбаному стані, що його було не надто приємно відвідувати. Тепер, коли його почали реконструювати, ми сподіваємося, що басейн у Марганці буде одним із найкращих в області. Це надасть можливість нашим дітям якісно тренуватись та відпочивати, отже, бути здоровими та щасливими», – прокоментував депутат Марганецької міськради від політичної партії «Слуга Народу» Максим Качко.
Львівщина: Відкриваємо Дія.Центр у Новояворівську
Четвертий Дія.Центр запрацював на Львівщині. Відтепер 52 тисячі мешканців отримали доступ до сучасного держсервісу. Дія.Центр – це інноваційний простір із комплексом усіх необхідних послуг та десятків додаткових сервісів для українців.
«У новому ЦНАПі мешканці зможуть отримати швидкий та якісний сервіс, адже та кількість адміністративних послуг, яку тут пропонують, свідчить, що держава намагається бути щораз ближчою та відкритішою для кожного громадянина зокрема», – зазначила заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.
Як розповіли у Новояворівській міськраді, у центрі вже надають 254 адміністративні послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги щодо земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні адмінпослуги.
«Слід наголосити, що приміщення центру – безбар’єрне, аби всі відвідувачі почувалися тут максимально комфортно. Тут є ігровий простір для дітей. Також у Дія.Центрі місцеві мешканці можуть скористатися комп’ютером із доступом до порталу Дія», – зазначив очільник «Слуги Народу» на Львівщині та депутат Львівської облради Максим Козицький.
Капітальний ремонт нового Дія.Центру коштував 2,7 мільйони гривень, які були виділені з державного та місцевого бюджетів.
Ще мільйон з держбюджету та 614 тисяч гривень з бюджету громади скерували на закупівлю обладнання та меблів.
«Торік в області з’явилися 104 нові точки надання адмінпослуг. З них – 32 ЦНАПи або Дія.Центри. Переконаний, що Україна – та держава, де адмінпослуги повинні бути максимально доступними і близькими кожному українцю, де б він не жив чи працював. Саме тому, а також, аби уникнути ризиків корупції, ми робимо публічні послуги максимально близькими, відкритими, швидкими та якісними», – підсумував Максим Козицький.
Житомирщина: Ремонтуємо центральний міст в Олевську
Головний міст Олевська через річку Уборть увійшов до переліку об’єктів, які будуть відремонтовані в межах програми «Велике будівництво» вже цього року.
Це єдиний транспортний міст, який з’єднує дві частини Олевська. Його було збудовано ще на початку 1960-х років, і за цей період жодного разу тут не проводився капітальний ремонт. Через збільшення кількості техніки, в тому числі багатотонної, руйнується не лише дорожнє полотно, а й опори і плити перекриття. Подекуди через утворені діри в мосту видно річку.
«Ремонт мосту через Уборть – нагальна потреба. Ще рік-другий — і він може настільки зруйнуватися, що рух через нього доведеться взагалі перекрити. Крім того, на мосту потрібно розширити пішохідну смугу, аби вона відповідала нормам безбар’єрності. Треба встановити ліхтарі, яких зараз узагалі немає. Нині завершується виготовлення необхідної проєктно-кошторисної документації. Планується, що роботи розпочнуться вже за кілька місяців», – розповів олевський міський голова від партії «Слуга Народу» Сергій Лисицький.
Також цьогоріч в Олевській громаді капітально відремонтують ділянку автодороги місцевого значення – під’їзд до станції «Пояски».
Закарпаття: Відновлюємо палац дитячої та юнацької творчості
В Ужгороді буде відновлено обласний палац дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН. Об’єкт увійшов до національної програми щодо реконструкції 100 ДЮСШ.
«Цей заклад вже багато років потребував капітального ремонту. Ми з командою детально вивчили цю спортивну споруду, уже розроблено проєкт щодо її відновлення. Для цього залучили відповідних спеціалістів», – розповів народний депутат України, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Микола Тищенко.
Нардеп повідомив, що в межах проєкту з відновлення 100 ДЮСШ в ПАДІЮНі замінять систему опалення та вентиляції, вікна, відремонтують роздягальні, душові, тренерські кабінети та реконструюють залу для гімнастики. Крім того, на третьому поверсі палацу дитячої та юнацької творчості створять оглядову зону із прозорими бортами.
«На Закарпатті триває будівництво та відновлення спортивних закладів. Цим самим ми популяризуємо спорт, аби поліпшити стан здоров’я громадян. І в нас це чудово виходить», – зазначив Микола Тищенко.
Харківщина: Забезпечуємо сільські бібліотеки технікою
У Великобурлуцькій громаді придбали комп’ютерну техніку для сільських бібліотек.
«Забезпечення публічних бібліотек громади комп’ютерною технікою — це реальний крок до перетворення бібліотек на сучасні інформаційні центри. Тільки коли бібліотеки матимуть комп’ютерну техніку, вони зможуть стати популярною і корисною локацією для місцевих мешканців», – зазначила голова фракції партії «Слуга Народу» у Великобурлуцькій селищній раді Олена Здор.
8 комплектів комп’ютерної техніки для сільських бібліотек-філій закупили за кошти місцевого бюджету. На ці цілі було виділено близько 93 тис. грн.
Техніку отримали Великобурлуцька публічна бібліотека та сільські бібліотеки-філії: Андріївська, Гнилицька, Григорівська, Канівцевська, Катеринівська, Хатнянська, Шипуватська.