Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: модернізуємо освітні заклади, допомагаємо людям із рідкісними захворюваннями, розвиваємо спорт та відстоюємо права на землю

Зе!Місцеві в боротьбі: модернізуємо освітні заклади, допомагаємо людям із рідкісними захворюваннями, розвиваємо спорт та відстоюємо права на землю

Депутати від «Слуги Народу» сприяють реконструкції закладів освіти, забезпечують фінансову підтримку пацієнтам із рідкісними захворюваннями, розвивають спорт у громадах та відстоюють права людей на земельні ділянки.

Миколаївщина: Модернізуємо заклади освіти

Три професійно-технічні училища планують модернізувати у межах програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». Цю ініціативу обговорили депутат Миколаївської обласної ради від партії «Слуга Народу» Антон Табунщик, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі та заступниця директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Людмила Комісарова після відвідання цих навчальних закладів.

Зокрема, вони побували у Новоодеському професійному аграрному ліцеї, Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей» та Вищому професійному училищі № 21 в Миколаєві.

Оглядаючи будівлю професійного ліцею у Южноукраїнську, Антон Табунщик звернув увагу на необхідність ремонту даху, що знаходиться у критичному стані. Через протікання покрівлі керівництво закладу не може відремонтувати приміщення.

Наступним кроком має стати підготовка та підписання меморандуму між Миколаївською облдержадміністрацією та «EU4Skills» щодо реконструкції закладів профосвіти у Миколаївській області.

«EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні Європейською Комісією та країнами-членами: Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією.

Метою програми є модернізація інфраструктури, закупівля обладнання, створення Центрів професійної досконалості, проведення навчання майстрів та викладачів у 7-ми пілотних областях, однією з яких стала Миколаївщина.

Волинь: Допомагаємо пацієнтам із рідкісними захворюваннями

У Старовижівській ОТГ спрямували кошти на допомогу пацієнтам, які мають рідкісні хвороби.

За ініціативи депутата сільської ради від партії «Слуга Народу» Сергія Панасюка на сесії селищної ради внесли зміни до програми «Комплексного соціального захисту населення по Старовижівській селищній раді на 2020-2021 роки».

Тож тепер щомісяця пацієнти, які мають рідкісні хвороби, будуть отримувати по 2 тис. грн на медикаменти. Хворим вже виплатили кошти за попередні три місяці.

«У нашій громаді є пацієнти із рідкісними або невиліковними хворобами, які законодавчо повинні отримувати допомогу на лікування. Тому неодноразово зверталися до мене як до депутата. Але протягом останніх трьох років гроші з місцевого бюджету не виділялися. І все через те, що програму підтримки ухвалили, а фінансування на неї не затвердили. Важливо, що ми це виправили», – розповідає Сергій Панасюк.

Така ініціатива вже отримала позитивний відгук у мешканців.

«В 2010 році я захворіла на невиліковну хворобу – нецукровий діабет. До 2017 року давали таблетки, а після – нічого не отримувала. Зверталася до колишнього голови ОТГ та депутатів попереднього скликання. Всі лише обіцяли, але так  на цьому і закінчилось. Дуже вдячна Сергію Панасюку, а також новообраному голові громади та депутатському корпусу за підтримку програми. За чотири місяці мені дали понад 7 тис. грн», – розповіла місцева мешканка Людмила Штейна.

Харківщина: Розвиваємо спорт у громадах

На Харківщині створили громадську організацію «Асоціація футболу Богодухівської громади». Головою асоціації обрали представника фракції «Слуга Народу» в Богодухівській міській раді Анатолія Рисцова.

«Цього року ми підсилимо нашу обласну команду і змагатимемося за призові місця, продовжимо проводити турніри Богодухівської громади, чемпіонати з дитячого та ветеранського футболу. Також маємо у планах запровадити чемпіонати укрупненого Богодухівського району, тож сезон повинен бути насиченим», – зазначив голова новоствореної асоціації Анатолій Рисцов.

На перших установчих зборах ухвалили статут та положення ГО, затвердили логотип, обрали членів правління та наглядової ради. До складу АФ Богодухівської громади увійшли представники міської ради, а також депутати та активісти Краснокутської та Валківської громади.

Представники вже обговорили організацію чемпіонату громади. Окрім того, у планах проведення численних турнірів: Кубок громади, дитячий та ветеранський футболи, мініфутбольні матчі та матчі пам’яті.

Вінниччина: Відстоюємо права людей на землю

Уже 10 років мешканці селища Браїлів не можуть отримати земельні ділянки, які належать їм після розпаювання місцевого радгоспу. Народна депутатка Ірина Борзова разом із депутатами Жмеринської міської ради від «Слуги Народу» відвідали селище, аби зустрітися з людьми та допомогти розв’язати проблему.

«Ми разом із депутатами Жмеринської міської ради від «Слуги Народу» будемо відстоювати права жителів Браїлова. Земля повинна належати людям, які на ній все життя пропрацювали. Вони повинні нарешті отримати ділянки для ведення особистого селянського господарства», – говорить народна депутатка.

Історія з розпаюванням землі в Браїлові триває понад 10 років.

У 2004 році при затвердженні плану приватизації земель колишнього радгоспу працівниками СВАТ «Браїлівське» (правонаступник радгоспу) на зборах було ухвалено рішення не розпайовувати всі землі, а залишити частину як резервний фонд на території Браїлівської селищної ради для працівників, які з різних причин не підпали під процес розпаювання.

Ці землі взяло в оренду СТОВ «АгроКряж». У 2010 році розпаювання завершили, селищний голова проводив перемовини з орендарем, але процес не рухався.

Загалом на ділянки претендують 157 осіб. Люди об’єдналися у громадську спілку «Хлібороб» і звернулися до головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. 

Документи на земельні ділянки для 93 громадян вже виготовлені, їх має затвердити Держгеокадастр. Іншу частину проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для 64 членів спілки «Хлібороб» спрямували на затвердження до Жмеринської міської ради.

«Документи по відведенню земель для 64 громадян вже подані до міської ради. Розглянути їх мають на черговій сесії. Сподіваюся, що колеги з інших фракцій підтримають це рішення. Також чекаємо, що Держгеокадастр затвердить документи для інших 93 громадян. Справедливість має бути відновлена», – говорить депутат Жмеринської міської ради від «Слуги Народу» Андрій Войтюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy