Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медзаклади, зводимо нові спортивні об’єкти, займаємося берегоукріпленням

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медзаклади, зводимо нові спортивні об’єкти, займаємося берегоукріпленням

Депутати від партії «Слуга Народу» виділяють кошти на оновлення медичних закладів, ініціюють зведення нових спортивних об’єктів, відкривають нові амбулаторії сімейної медицини та займаються берегоукріпленням у постраждалих від стихії регіонах.

Запоріжжя: Модернізуємо дитячу лікарню

Депутатка Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Ірина Кулєш передала керівнику Міської дитячої лікарні №5 сертифікат на придбання нового обладнання та меблів.

Кошти у розмірі 100 тис. грн, виділені з депутатського фонду, будуть використані на закупівлю обладнання та меблів у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги. Це відділення працює у цілодобовому режимі 24/7, тут перша медична допомога надається дитячому населенню різного віку – з народження і до 18 років, а також дітям, постраждалим від раптових та загрозливих для життя і здоров’я станів.

Ірина Кулєш підкреслює важливість депутатської допомоги для лікарень: «Дитяча лікарня №5 прийняла на себе максимальний удар, приймаючи хворих на ковід маленьких пацієнтів. Однак цей заклад багатопрофільний, і своєї основної діяльності тут також не припиняють. Тому є нагальна потреба в додатковому обладнанні та меблях як для пацієнтів, так і для співробітників лікарні. Буду і надалі всіляко допомагати закладам охорони здоров`я».

Львівщина: Споруджуємо спортивні об’єкти

10 спортивних об’єктів на Львівщині додатково профінансують ще цього року. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради, депутат від «Слуги Народу» Юрій Холод.

На дев’ять майданчиків кошти виділять у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021 – 2025 роки.

Ще один – у селі Підмонастир Бібрської громади – профінансують за гроші бюджету розвитку. Таке рішення ухвалила Львівська обласна рада.

Дофінансують з обласного бюджету такі об’єкти у Дрогобичі, Радехові, Новояворівську, Великому Колодно, Завидовичах, Підгірцях, Мшані, Старій Солі і Бориславі, а також у Підмонастирі, але тут – в межах програми капітального будівництва.

«Загалом Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021 – 2025 роки дофінансовуємо на 3 млн грн. На цей час в її межах від початку року з’явилося 13 нових майданчиків. Ми разом відкривали спортивні об’єкти в Соколі та Дідилові. Це сучасні об’єкти з трав’яним або наливним покриттям. І я справді тішуся за молодь та всіх мешканців громад, де з‘являться нові чи реконструйовані сучасні спортивні майданчики. Адже під час пандемії ми вкотре переконалися, якою важливою є можливість займатися спортом просто неба»,  – наголосив Юрій Холод.

Житомирщина: Відкриваємо амбулаторію сімейної медицини

Нова сучасна амбулаторія сімейної медицини запрацювала в с. Липне Любарської громади. Її будівництво та оснащення новим медичним обладнанням було здійснено в межах програми «Доступна медицина».

Для громади це  – знакова подія. Адже стара амбулаторія була збудована 50 років тому і знаходилася в маленькому приміщенні. Відтепер медичні послуги для 3 тисяч жителів восьми прилеглих сіл стали ближчими і якіснішими.

В амбулаторії вже працює сімейний лікар та 4 медсестри. Незабаром розпочне прийом пацієнтів педіатр.

«На сьогодні важливим є забезпечення доступності до кваліфікованої медичної допомоги для мешканців сільських населених пунктів. Усі жителі громади мають бути в рівних умовах й мати можливість лікуватися в професійного лікаря. Також це дозволить підвищити рівень та якість надання медичної допомоги на первинній ланці»,  – підкреслив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

Амбулаторія побудована за кошти держави та громади, й вчергове є чудовим прикладом співпраці всіх гілок влади. Всього на будівництво та оснащення закладу витрачено близько 9 мільйонів гривень. 90% – це кошти держбюджету, 10% – співфінансування громади.

Окрім того, гарним помічником лікарю амбулаторії стане новий Renault Duster вартістю майже півмільйона гривень. Авто оснащене всім необхідним для обслуговування пацієнтів, які не зможуть прийти до амбулаторії самостійно.

«Пандемія наочно показала всі проблеми у сфері охорони здоров’я, але водночас стала імпульсом для серйозних змін. Як приклад – відкриття по всій Україні сучасних приймальних відділень у межах програми «Велике будівництво», із них 7 – у Житомирській області», – каже народний депутат України від «Слуги Народу» Сергій Кузьміних.

Прикарпаття: Відновлюємо берег річки Бистриця

На Івано-Франківщині відновили лівий берег річки Бистриця Надвірнянська, який пошкодила стихія влітку 2020 року. Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк.

«2,384 млн грн із соцеконому ми розподілили додатково у бюджет Пасічнянської територіальної громади для укріплення 250 метрів річки в селі Максимець»,  – розповів вів.

Нагадаємо, у червні 2020 року через стихію було оголошено про надзвичайну ситуацію у 15 районах Івано-Франківщини. Збитків зазнали дороги, берегові укріплення, автомобільні мости і пішоходні переходи. Розмито береги річок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy