Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: модернізуємо медичні заклади, відновлюємо мости, розвиваємо профтехосвіту

Зе!Місцеві в боротьбі: модернізуємо медичні заклади, відновлюємо мости, розвиваємо профтехосвіту

Депутати від «Слуги Народу» допомагають медичним закладам отримувати нове обладнання, ініціюють відновлення зруйнованих мостів, підтримують розвиток професійно-технічної освіти та добиваються реставрації унікальних пам’яток архітектури.

Вінниччина: Розвиваємо медицину

У Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування створили реперфузійний центр кардіохірургії, що дозволить якісніше та безпечніше проводити операції на серці. Це, своєю чергою, рятуватиме ще більше пацієнтів з інфарктом та інсультом.

Вже провели тестування ангіографічної системи, що допоможе визначати стан судин серця, мозку, нирок та всіх відділів аорти.

«У спільній співпраці державної влади, народних депутатів і громади ми можемо забезпечити якісну медицину для жителів всього Могилів-Подільського району. В центрі сформована власна кардіохірургічна бригада. Лікар-кардіохірург пройшов навчання в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Завершити реконструкцію приміщення під кардіоцентр ми змогли завдяки державній підтримці та сприянню голови обласної адміністрації Сергія Борзова», – повідомив  голова Могилів-Подільської міської громади від «Слуги Народу» Геннадій Глухманюк.

Коштом місцевого бюджету кардіоцентру закупили додаткове медичне обладнання і меблі.

Львівщина: Відновлюємо мости

На мостовому переході через річку Західний Буг у селі Гайок розпочалися аварійно-відновлювальні роботи. На місці обваленого мосту на трасі «Львів – Луцьк» облаштовують нову переправу, а також пішохідне сполучення.

Голова Львівської РДА та депутатка Старояричівської територіальної громади від «Слуги Народу» Христина Замула повідомила, що першочергово планується відновити пішохідне сполучення та облаштувати поруч тимчасовий міст для забезпечення проїзду легковиків. Служба автодоріг вже розробляє проєктно-кошторисну документацію.

Щодо ремонту обваленого мосту, за словами Христини Замули, вартість його реконструкції становить 74 млн грн.

Одещина: Підтримуємо професійно-технічну освіту

У Подільському професійному ліцеї з’являться дві нові спеціальності. Невдовзі навчальний заклад отримає ліцензію на підготовку слюсарів з ремонту рухомого складу та помічників машиніста електровоза. Також у студентів буде можливість подальшого працевлаштування на «Укрзалізниці».

Депутат Одеської облради від партії «Слуга Народу» Олександр Маланюк провів низку зустрічей з керівником регіональної філії «Одеська залізниця» Сергієм Нікуліним, директором Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександром Лончаком та директором Подільського професійного ліцею Василем Новицьким. Сторони підписали договір про співпрацю та партнерство, який є однією зі складових отримання ліцензії на підготовку кадрів за новими спеціальностями.

«Я впевнений у тому, що надання абітурієнтам права вибору між декількома спеціальностями – це великий крок для нашого навчального закладу та чудова можливість розвивати професійну освіту з орієнтацією на технічні й технологічні умови сучасної залізниці», – зазначив Василь Новицький.

Поява додаткових спеціальностей у ліцеї – нове джерело кваліфікованих кадрів для залізничної галузі. Зараз «Одеська залізниця» готова надати класи з тренажерами для практичних занять.

«Питання дефіциту фахівців на залізниці порушується вже котрий рік. Бракує машиністів, помічників, складачів потягів. «Укрзалізниця» – найбільший роботодавець в Україні, де працює майже 270 тисяч осіб. Тому розвиток ефективної кадрової програми в компанії – це один із пріоритетних напрямків», – наголосив Сергій Нікулін, керівник регіональної філії «Одеська залізниця».

Сумщина: Реставруємо унікальні скульптури

Скульптури «Янгол з дитиною» та «Голгофа» французького скульптора Аристида Круазі відновлюватимуть італійські майстри. Завдяки народним депутатам від «Слуги Народу» вдалося отримати відповідні дозволи на роботи від Міністерства культури.

«Янгол з дитиною» і «Голгофа» – скульптури на головній алеї центрального цвинтаря, встановлені на могилах членів родини українських промисловців і благодійників Харитоненків. Саме цей скульптурний ансамбль авторства Аристида Круазі є окрасою міста та його туристичним магнітом. Ранше він вважався найкращим надгробним пам’ятником у світі, але зараз перебуває у занедбаному стані.

Торік це побачили італійці, які відвідували Суми. Вони запропонували провести реставрацію, передали матеріали для очищення мармуру та готові були особисто взяти участь в очищенні пам’яток. Головний архітектор області Володимир Биков разом із сумськими дизайнером та активістом звернулися за відповідним дозволом до Сумської міськради, адже об’єкти перебувають у комунальній власності. Завдяки народним депутатам Тетяні Рябусі та Михайлу Ананченку справа зрушила з місця.

«З 2012 року ці пам’ятки архітектури знаходяться у комунальній власності Сум, але місто не виділяє коштів на їхню реставрацію. Разом з Михайлом Ананченком ми ініціювали звернення до міністерства та отримали дозвіл на проведення очищення двох пам’яток перед проведенням реставраційних робіт. Велика шана меценатам за допомогу, яка конче необхідна місту, нашій громаді, кожному з нас», – зазначила народна депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Рябуха.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy