Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медичні заклади, відкриваємо дитячі майданчики, відбудовуємо регіональні автошляхи

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медичні заклади, відкриваємо дитячі майданчики, відбудовуємо регіональні автошляхи

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють облаштування кисневих станцій у медичних закладах, працюють над відкриттям нових майданчиків і закупівлею обладнання для дитячих лікарень, сприяють виділенню коштів на ремонти доріг.

Черкащина: Обладнуємо медичні заклади кисневими станціями

Дитяче відділення Золотоніської багатопрофільної лікарні поповнилося кисневою станцією, яка вироблятиме із повітря кисень відповідної концентрації, що під тиском подаватимуть до пацієнтів.

Відтепер лікарня, що є опорною на лівому березі Черкащини, зможе вирішувати проблему із забезпеченням киснем важкохворих у пік захворювання. До того ж тут розгорнуто госпіталь для хворих на коронавірусну інфекцію. А це означає, що вдасться зберегти не одне життя.

У кінці 2021-го року міські депутати спрямували пів мільйона гривень на кисневу станцію. Загалом, за словами першого заступника Золотоніського міського голови від «Слуги Народу» Олега Масла, реалізація цього проєкту обійдеться у 10,8 млн грн. З них 8,5 млн грн державні кошти, за які закуплено обладнання, що встановлюється зовні (кріогенні циліндри, насосні станції). А вся внутрішня робота, встановлення киснепроводів здійснюється за кошти міського, районного та обласного бюджетів. У цьому проєкті залучені також кошти інвесторів.

Потужність станції − 845 літрів за хвилину. Саме обладнання вироблено у Туреччині.

«Маємо готуватися до чергової хвилі коронавірусу, яку прогнозують вже у лютому, − говорить народний депутат України від «Слуги Народу» Віталій Войцехівський. – До того часу такі лікарні, як Золотоніська багатопрофільна, мають бути забезпечені киснем».

Запоріжжя: Споруджуємо новий майданчик у Вознесенівському районі

Депутатка Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Ксенія Бугайчук виділила зі свого депутатського фонду 100 тис. грн на облаштування нового дитячого майданчика в центрі міста. Якраз до зимових канікул всі елементи майданчика по проспекту Соборному були змонтовані.

Керівник Вознесенівської районної адміністрації Віталій Лисенко подякував депутатці: «Цей передноворічний подарунок для жителів став можливим завдяки допомозі депутатки облради Ксенії Бугайчук, з якою цього року в нас вибудувалася дуже плідна співпраця. Пані Ксенія восени виділила кошти свого депутатського фонду на ямковий ремонт внутрішньоквартальної дороги, а нещодавно спрямувала кошти на закупівлю нових сучасних елементів для дитячого майданчика! Дякую вам за вашу активну позицію та тісну співпрацю задля розвитку і покращення нашого району!».

Харківщина: Модернізуємо обласну дитячу лікарню

Нові ліжка відкритого типу для новонароджених із патологіями закупили для Харківської обласної дитячої лікарні  №1 за рахунок фонду соціально-економічного розвитку. Цьому посприяла народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

«Нові ліжка 2021 року виробництва, на перший погляд, не дуже відрізняються від старих ліжок 2013 року.  Але це не так! Нове ліжко має дуже багато відмінностей: 4 бильця для фіксації дитини та комфортний доступ лікаря до дитини; монітори для нагляду за дитиною; кейс для особистих речей; 9 режимів обігріву (а це дуже важливо, бо іноді неправильна температура може нашкодити дитині); вбудовані лампи для додаткового освітлення. Наразі лікарня забезпечена ліжечками, але ще є багато інших проблем, у розв’язанні яких готова сприяти в 2022 році!» – прокоментувала Марія Мезенцева.

Зазначимо, що в межах «Великого будівництва» триває реконструкція Харківської обласної дитячої лікарні №1. Вона обслуговує близько 100 тис. дітей у рік не тільки з Харківщини, а й з інших регіонів України.

Сумщина: Відбудовуємо регіональну трасу Р-65

У Сумській області завершився ремонт траси Р-65 на відрізку поблизу населеного пункту Катеринівка.

На трасі, яка до ремонту перебувала у незадовільному стані, відфрезерували зношене покриття, посилили основу дорожнього одягу, влаштували два шари асфальтобетонного покриття. Вже нанесли і розмітку, встановили дорожні знаки та облаштували узбіччя.

Загалом автомобільна дорога Р-65 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка» починається у Сумській області від кордону, а закінчується вже у Чернігівській області.

Минулого року було відремонтовано 9 км. Трасу відновлюють за програмою «Велике будівництво». На автошляху відремонтували і мостовий перехід в с. Заруцьке.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy