Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медичні заклади, будуємо дороги, забезпечуємо школи сучасним обладнанням

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо медичні заклади, будуємо дороги, забезпечуємо школи сучасним обладнанням

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над модернізацією медичних закладів, ініціюють будівництво і ремонти доріг, виділяють кошти для закупівлі сучасного обладнання для шкіл.

Запоріжжя: Модернізуємо Михайлівську багатопрофільну лікарню

Очільник Запорізької обласної організації «Слуги Народу», нардеп Павло Мельник під час своєї робочої поїздки округом відвідав Михайлівську багатопрофільну лікарню.

Вже кілька років поспіль він допомагає медзакладам округу, спрямовуючи субвенції з державного бюджету на вирішення нагальних потреб та оновлення матеріально-технічної бази.

Протягом минулого 2021 року до лікарні були спрямовані 500 тис. грн на придбання сучасного потужного генератора, двох кріоциліндрів – резервуарів з рідким медичним киснем, дефібрилятора, спеціального обладнання для хірургічного відділення.

Нове обладнання значно посилить потужність медустанови.

Павло Мельник разом із головним лікарем Михайлівської багатопрофільної лікарні та головою Михайлівської селищної ради оглянули готовність та оснащеність лікарні, умови лікування пацієнтів та проговорили плани лікарні на 2022 рік.

Завдяки сприянню народного депутата Павла Мельника Михайлівська лікарня постійно розвивається. За останні два роки обсяг послуг, що медзаклад надає мешканцям громади за Програмою медичних гарантій, зріс. З новим обладнанням лікарня продовжить розширювати перелік медичних послуг та вдосконалювати якість медичного сервісу.

Львівщина: Будуємо Західну обʼїзну дорогу

На Львівщині розпочинають будівництво Західної об’їзної дороги у межах програми «Велике будівництво». Її протяжність – 15 км.

Об’їзну розділили на 3 менші ділянки.

Тендер на перший відрізок від Рясної-Руської до Зимної Води оголосять вже до кінця лютого.

Відтак на ділянці протяжністю 6 км облаштують наземні переходи, по 2 смуги руху в кожному напрямку, трирівневу автомобільну розв’язку.

Навесні цього року планують оголосити тендер на другу ділянку Солонка – Сокільники. Її довжина – 3 км.

«Цьогоріч розпочнеться будівництво об’їзної дороги, однак завершити його у 2022- му не вдасться. Адже попереду, крім будівельних робіт, ще тривалий процес викупу земельних ділянок, аби ми могли достатньо розширити трасу та забезпечити там необхідну якісну придорожню інфраструктуру», – наголосив депутат Львівської обласної ради та очільник обласної організації партії «Слуга Народу» Максим Козицький.

Згідно з проєктом, під час будівництва Західної об’їзної Львова планують прокласти 6 транспортних розв’язок у різних рівнях та побудувати 2 шляхопроводи через залізницю.

Харківщина: Закуповуємо сучасне обладнання для освітніх закладів

Майже 604 тис. грн було виділено на закупівлю нового обладнання для гімназії № 6 м. Харкова із фонду соціально економічного розвитку. Посприяла у виділенні фінансування народна депутатка від партії «Слуга Народу» Марія Мезенцева.

«Рідна 6-а гімназія тепер має нові інтерактивні панелі в кабінетах

фізики, хімії, біології. А також багато нового та необхідного обладнання та оснащення! Новий принтер, інтерактивні дошки, нові екрани, стелажі для розміщення приладів та наборів для приладдя, барельєфні моделі частин тіла, спіралі ДНК, скелет людини, динозаврів, морські мушлі, прилади загального призначення, нові меблі для кабінету, стенди та друковані матеріали, моделі та набори спеціального призначення. Вже в дорозі мікроскопи! Впевнена, що кабінети з новим обладнанням стануть справжніми дослідницькими лабораторіями і зроблять вивчення предметів цікавими та захоплюючими заняттям для школярів, а також легшим та цікавішим способом викладання для колективу вчителів», – прокоментувала Марія Мезенцева.

Сумщина: Відновлюємо дороги на Роменщині

Цього року на капремонт місцевих доріг у Роменському районі виділено 35 млн грн державної субвенції, на середній ремонт – 36 млн грн, ще 30 млн грн закладено на будівництво мосту через р. Сулу в Ромнах. На цей об’єкт додадуть кошти з обласного бюджету.

У 2022-му капітально відновлять такі автомобільні дороги:

  • Зелене – Вільшана – 22,6 млн грн;
  • Ромни – Чеберяки – Андріяшівка – 2,1 млн грн;
  • мостовий перехід із підходами на автодорозі Ромни – Чеберяки – Андріяшівка – 10,1 млн грн.

Крім того, 4 млн грн із держсубвенції піде на капремонт дороги по вул. Зарудка у смт Недригайлів і 3 млн грн – на середній ремонт автошляху по вул. Садовій у м. Буринь.

Нагадаємо: ремонт мосту через р. Сула у Ромнах уже розпочався. За графіком будівництва об’єкт завершать у 2023 році, але підрядник обіцяє, що за сприятливих умов перехід буде готовий восени цього року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy