Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо лікарні, ремонтуємо мости, дбаємо про розвиток спорту

Зе!Місцеві в боротьбі: Модернізуємо лікарні, ремонтуємо мости, дбаємо про розвиток спорту

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють придбання сучасного обладнання для медичних закладів, працюють над відновленням доріг і мостів, допомагають в облаштуванні спортивних залів та забезпеченні житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Запоріжжя: Модернізуємо лікарні 

Запорізька обласна лікарня отримала обладнання для проведення високотехнологічних операцій на головному мозку. На придбання надсучасної техніки для нейрохірургів за ініціативи народної обраниці від «Слуги Народу» Марини Нікітіної було виділено 2 млн 300 тис. грн субвенції з державного бюджету.

Сьогодні нейрохірурги Запорізької обласної лікарні рятують тисячі життів. Результати цих хірургічних втручань залежать не тільки від компетенцій лікарів, а й від якості медичного обладнання, яке повинно функціонувати в ногу з часом.

Придбані електротрепан та електрокоагулятори – незмінні «помічники» нейрохірургів. А оновлення обладнання дозволить вивести надання високотехнологічної медичної допомоги на новий, якісніший, рівень та дозволить лікарям працювати з дуже чутливими тканинами під часоперацій на головному мозку та хребті, тим самим проводити втручання максимально швидко та безпечно.

«Для мене гордість бути причетною до таких позитивних змін. Змін, які сприятимуть порятунку життів. Сучасна медицина можлива! Я дуже рада, що Запорізька обласна лікарня постійно розвивається та стає одним із лідерів з надання якісних, інноваційних, ексклюзивних медичних послуг по всій Україні!» – зазначила Марина Нікітіна.

Харківщина: Ремонтуємо мости 

Відновлення мосту на дорозі Т-21-15 Гусарівка – Грушуваха поблизу села Петрівське відбуваєтьсяу межах програми «Велике будівництво».

Ремонтні роботи стартували 4 місяці тому. На сьогодні на об’єкті: замінили мостове полотно з влаштуванням монолітної накладної плити; влаштували гідроізоляцію; влаштували асфальтобетонне покриття в одному шарі; виконали ремонт опор та прогонових будов; встановили нове перильне та бар’єрне огородження; влаштували водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу; влаштували освітлення.

«Завдяки програмі «Велике будівництво» до кінця минулого року на мосту виконали роботи, які дозволяють комфортний проїзд, а також встановили освітлення. Цього року залишилося виконати роботи з улаштування верхнього шару та нанести дорожню розмітку», – розповів голова фракції партії «Слуга Народу» в Харківській обласній раді Ігор Захарченко.

Програма «Велике будівництво» дозволила комплексно підійти до ремонту доріг. Про це наголошує заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко. 

«Сьогодні ми відновлюємо не лише шляхи, а й мостові споруди. Маємо багато мостів, які не ремонтувалися по 30-50 років. Вони перебувають у критичному стані. У 2021 році в Харківській області відремонтували рекордну кількість споруд – 19 мостів та шляхопроводів. У цьому році будемо продовжувати цю роботу», – сказав Павло Сушко.

Зазначимо, що міст був побудований у 1958 році,і відтоді його жодного разу капітально не ремонтували.

Волинь: Дбаємо про розвиток спорту 

За ініціативи народного депутата від «Слуги Народу» Валерія Стернійчука та депутата Старовижівської селищної ради від «Слуги Народу» Сергія Панасюка для спортзалів селищ Галина Воля та Смолярі Ковельського району закупили спортивне обладнання. Кошти у розмірі 48 тисяч гривень виділили з державного бюджету для громади в межах субвенції, яку погодив Кабмін.

«Закуплено тенісні столи, сітки для волейболу, м’ячі, баскетбольні щитки, палатки. Діти дуже задоволені. Ці місця стануть улюбленими для проведення вільного часу та занять спортом. Пишаюся, що наша громада отримала можливість закупити необхідне для облаштування локацій для спорту», – розповів Сергій Панасюк. 

Вінниччина: Забезпечуємо житлом 

На Вінниччині за кошти державного бюджету придбали будинок для 23-річної Зої Сиротюк, яка росла без родини. Дівчина народилася в с. Сальниця Хмільницького району, там же і закінчила школу. В 2013 році її матір позбавили батьківських прав. 

«Житло в Уланові було придбане за рахунок цільової субвенції з державного бюджету. Двокімнатна квартира забезпечена всіма необхідними комунікаційними системами та повністю відповідає вимогам для належного проживання дитини», – розповіла депутатка обласної ради від партії «Слуга Народу» Наталя Заболотна. 

«Важливо, щоб молодь завжди мала впевненість у майбутньому та можливість створити свою родину у власному житлі, переконана депутатка. За останні 2 роки на Вінниччині придбано понад 180 житлових приміщень для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це 8 житло у Хмільницькому районі, яке придбано за кошти державної субвенції 2020 року для дитини, позбавленій батьківського піклування.

«Комусь ці цифри можуть здатися сухою статистикою. Насправді за ними стоять долі цих дітей. Раніше жоден з них не сподівався, що держава допоможе їм. А тепер у своїх квартирах вони впевнено дивляться у майбутнє та будують свої плани. Діти, які виросли без батьків, повинні знати, що про них дбають. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя», – зазначила Наталя Заболотна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy