Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Контролюємо роботу підприємств, будуємо лікарні, підтримуємо краєзнавчі проєкти

Зе!Місцеві в боротьбі: Контролюємо роботу підприємств, будуємо лікарні, підтримуємо краєзнавчі проєкти

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють перевірки підприємств-надрокористувачів, працюють над спорудженням нових медичних закладів та спортивних майданчиків, підтримують збереження історичної спадщини.

Київ: Контролюємо намив піску у Бортничах

Очільниця Київської міської організації «Слуга Народу», народна депутатка Леся Забуранна та депутат Київської міської ради від партії «Слуга Народу» Микола Конопелько ініціювали виїзне засідання робочої групи щодо дій компанії «Гідромеханізація» в Бортничах (Дарницький район).

«Протягом багатьох років надрокористувач АТ «Гідромеханізація» здійснює намив піску в мікрорайоні Бортничі з дна озера Витовець, — розповідає Микола Конопелько. — Місцеві свідчать про катастрофічні наслідки цієї діяльності — у приватному секторі зникає вода з колодязів, руйнуються огорожі та будівлі, погіршилась якість питної води».

Аби розібратись у цій ситуації, було проведено виїзне засідання робочої групи. Крім представників «Слуги Народу» в ньому взяли участь працівники Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, районних правоохоронних органів, профільних державних структур, громадські активісти, керівники АТ «Гідромеханізація».

На зустрічі наголосили, що з дня на день буде висновок екологічної інспекції щодо впливу діяльності АТ «Гідромеханізація» на довкілля.

Крім того, представники «Слуги Народу» направили низку депутатських звернень відповідним органам щодо правомірності видобутку, екологічного впливу на довкілля та перевірки цільового використання земельної ділянки надрокористувачем АТ «Гідромеханізація».

Попередньо домовилися, що наступне засідання робочої групи відбудеться за тиждень.

Донеччина: Будуємо багатопрофільну лікарню

У Краматорську продовжується масштабне будівництво багатопрофільної високоспеціалізованої лікарні. Об’єкт будуватиметься у декілька черг в межам програми «Велике будівництво».

Станом на сьогодні земляні роботи знаходяться на завершальній стадії, також закінчується випробування паль. Крім того, продовжується облаштування водопостачання об’єкта, приєднання до основної водомагістралі, проводяться тимчасові електричні мережі та облаштування будівельного містечка.

«Будівництво такої лікарні значно покращить та розширить перелік медичних послуг, які надають у Донецькій області. Також тут обслуговуватимуть пацієнтів з інших, прилеглих областей. Крім того, в Краматорську є медичний університет, тож будівництво лікарні дасть нові робочі місця і для досвідчених лікарів, і для випускників навчального закладу», — наголосив секретар Краматорської міської ради, представник політичної партії «Слуга Народу» Ігор Сташкевич.

Нова багатопрофільна лікарня третього рівня налічуватиме близько тисячі осіб персоналу, 600 ліжко-місць для пацієнтів. Загальна площа забудови – понад 18 га.

Сьогодні на об’єкті працює 26 одиниць спецтехніки та 74 працівники. Роботи виконуються згідно з графіком.

Хмельниччина: Споруджуємо спортивний майданчик

У Шепетівці вже до кінця року побудують та облаштують мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту.

Для якісного розвитку дітей та молоді народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький за співпраці із місцевою владою вирішив залучити частину коштів субвенції соціально-економічного розвитку на реалізацію саме цього проєкту.

На будівництво майданчика у міський бюджет уже надійшли 1,2 млн грн, а за поданням Олексія Жмеренецького 380 тисяч можуть погодити з наступного траншу субвенції.

«Наше завдання — побудувати якісний та сучасний майданчик для шепетівської молоді, тому і бюджет на це ми заклали більш як у півтора мільйона. Хотілося б, звісно, щоб таких майданчиків у місті було більше. Сподіваюся, що Шепетівка стрімко розвиватиметься, залучатиме інвестиції, а, відповідно, зможе забезпечувати розвиток спорту та можливість молоді на здорове дозвілля», — коментує Олексій Жмеренецький.

Черкащина: Підтримуємо краєзнавчі проєкти

Унікальний краєзнавчий та соціальний проєкт вирішили втілити на Золотоніщині за підтримки представників «Слуги Народу». 429 листів, які надсилали багато років тому місцеві жителі, примусово вивезені до Німеччини, дійдуть до родичів адресатів.

«Напередодні річниці визволення Золотоніщини від нацистських загарбників здійснили прекрасну місію — віднайшли спільно з краєзнавцями листи наших земляків, які були примусово вивезені до Німеччини. Листи мали оцифрований вигляд, але було прийнято рішення зробити їх у друкованому форматі. І ось задумане втілилося – 429 листів дійдуть до родичів адресатів», – повідомила голова Золотоніської райдержадміністрації та депутатка райради від політичної партії «Слуга Народу» Ірина Тернова.

Проєкт втілено в життя завдяки голові Золотоніської громади Віталію Войцехівському. День визволення Золотоноші від німецько-фашистських загарбників відзначили 23 вересня. За словами Віталія Войцехівського, ця дата – це нагода вшанувати захисників та долучитися до збереження історичної пам’яті.

«Надсилаючи ці листи, наші земляки, ймовірно, дуже сподівалися, що вони дійдуть до адресатів. А тепер їх отримають рідні. Гадаю, для внуків і правнуків буде дуже важливо дізнатися, якою ціною нашим предкам далася нинішня свобода і незалежність», – прокоментував Віталій Войцехівський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy