Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Ініціюємо реконструкцію театрів, встановлюємо спортмайданчики, ремонтуємо дороги

Зе!Місцеві в боротьбі: Ініціюємо реконструкцію театрів, встановлюємо спортмайданчики, ремонтуємо дороги

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відновленням об’єктів культури, добиваються виділення коштів на будівництво спортивних майданчиків, ініціюють ремонт доріг та долучаються до висадки лісів

Черкащина: Ініціюємо реконструкцію літнього театру

Включити відновлення будівлі літнього театру у черкаському «Сосновому бору» до проєкту «Велике будівництво» на наступний рік. З таким зверненням на сесії міської ради виступила депутатка від «Слуги Народу» Оксана Мелікова.

«Літній театр у парку “Сосновий бір” давно не працює за призначенням. Локація – у занедбаному стані. Вже багато років її не ремонтували. А це міг би бути розкішний інфраструктурний об’єкт і одна з родзинок нашого міста», – зазначила Оксана Мелікова.

Депутатка нагадала, що у Черкасах вже відбувся конкурс на проєктування літнього театру в парку. Втім реконструкція коштуватиме чималих коштів. Депутати міськради підтримали ініціативу та звернулися до Президента, керівництва уряду та народних депутатів від «Слуги Народу» Олега Арсенюка і Любові Шпак, аби ті посприяли включенню реконструкції літнього театру в «Сосновому бору» до програми «Велике будівництво» на 2022 рік.

«Я мрію тримати в руках детальний план заходів, розроблений управлінням культури. Адже в нашому місті неймовірна кількість талантів, і проблем із організацією яскравих подій просто не буде. А черкасці завжди б знали, що там постійно відбувається щось цікаве і приходили б туди відпочити та розважитись», – підсумувала Оксана Мелікова.

Сумщина: Встановлюємо спортивний майданчик у Ворожбі

У Ворожбянському ліцей №3 за сприяння депутата Сумської райради від «Слуги Народу» Віталія Сахнюка встановили новий спортивний майданчик «Воркаут».

Про це депутата попросили на одній із зустрічей з представниками Ворожбянської громади.

Віталій Сахнюк неодноразово клопотав про виділення коштів на реалізацію цього проєкту. Завдяки постійному контролю об’єкт профінансували з районного бюджету.

«Дуже радий, що вдалось реалізувати цей проєкт, оскільки спорт – це здоров’я нації, а діти – наше майбутнє. Тепер умови для шкільного дозвілля будуть ще кращими», – зазначив депутат.

Львівщина: Розширюємо дорогу до пункту пропуску Грушів – Будомєж

У межах програми «Велике будівництво» у Львівській області нарешті завершують облаштування прикордонної інфраструктури.

Зокрема, як зазначив Максим Козицький, очільник обласної організації «Слуги Народу» на Львівщині, вже другий рік в області працюють над розбудовою прикордонних доріг.

«Нам вдалося повністю відремонтувати дороги Мостиська – Краковець та Яворів – Грушів, а також розширити частину дороги Грушів – Немирів», – наголосив Максим Козицький.

Буковина: Оновлюємо лісовий фонд

Лісовий фонд Буковини поповнився молодими насадженнями: понад 5 тисяч саджанців дуба звичайного та клена висадили депутати Чернівецької облради, секретаріат обласного осередку «Слуги Народу» та небайдужі громадяни.

Це відбулося у межах програми «Зелена країна» на території Чорнівського лісництва держпідприємства «Чернівецький лісгосп».

Депутатка облради від «Слуги Народу», голова депутатського об‘єднання «Рівні можливості» Любов Годнюк наголосила, що програма «Зелена країна» – це своєрідний план порятунку наших лісів.

«Ми взяли участь в акції, яка має на меті провести заліснення нашої Буковини. Найприємніше те, що акцію підтримали студенти, учні, молодь, адже екологічна культура та екологічне виховання – основа повноцінного розвитку особистості. Ми продовжимо цю добру справу, і наступні акції будуть ще масштабнішими і відбудуться у кожному куточку нашого краю», – зазначила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy