Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!місцеві в боротьбі: якісне утримання доріг, прозорі голосування, відновлення лікарні та підтримка спорту

Зе!місцеві в боротьбі: якісне утримання доріг, прозорі голосування, відновлення лікарні та підтримка спорту

Місцеві депутати «Слуги Народу» контролюють якість доріг, розв’язують проблему непрозорого голосування, намагаються відновити унікальне відділення лікарні та підтримати розвиток боксу.

Чернігівська область: підвищуємо якість утримання доріг

Депутат Чернігівської обласної ради від «Слуги Народу» Володимир Лукаш звернув увагу на неналежну роботу з утримання доріг місцевого значення у Талалаївській громаді. Він пропонує передати громадам фінансові можливості з утримання доріг, а також залучати місцевих підрядників.

На території Талалаївської громади – 23 ділянки доріг місцевого значення протяжністю понад 120 кілометрів. Всі ці дороги мають утримуватись у належному стані, на що витрачаються кошти платників податків.

Цієї зими місцеві мешканці нарікали, що після рясних снігопадів багато ділянок доріг тижнями залишались нечищеними. З цього приводу жителі громади неодноразово зверталися до депутата обласної ради від «Слуги Народу» Володимира Лукаша.

«Як показав зимовий період 2020-2021 років, дороги місцевого значення підрядна організація взагалі не чистила, протиожеледні суміші не вносились. Мешканці та підприємства району змушені були проводити вказані роботи власними силами та за свій кошт», – коментує Володимир Лукаш.

Таким чином підрядна організація, яка забезпечує утримання доріг у громаді, неналежним чином дбала про дороги у зимовий період. У зв’язку з цим депутат обласної ради запропонував встановити дієвий контроль за виконанням договору підряду з утримання доріг місцевого значення.

Додатково Володимир Лукаш пропонує надати громадам фінансові можливості з утримання доріг місцевого значення. Також одним із варіантів розв’язання проблеми може бути залучення місцевих підрядників для обслуговування та утримання доріг.

Дніпропетровська область: за прозорість рішень у міській раді

У Дніпровській міській раді склалася абсурдна ситуація з голосуванням. Депутати не можуть голосувати за чи проти з окремих питань, адже голосування відбувається блоками – важливі для міста питання голосуються всі разом. При цьому пропозиції не обговорюються й не озвучуються у сесійній залі.

Відповідно жителі Дніпра не знають, за що голосують депутати.

До того ж підготовка документів, що виносяться на сесію, часто проходить із порушенням регламенту – ознайомитися з ними можна не за 10 днів, як це має бути, а за день до голосування.

У той час, поки представники влади називають порушення регламенту «економією часу», депутати від  «Слуги Народу» вважають такі голосування маніпуляцією та активно виступають проти непрозорих голосувань.

«Блокові голосування не залишають депутатам вибору. Якщо у блоці питань є ті, які депутати не підтримують, то вони все одно можуть проголосувати лише за весь блок. Або навпаки – не підтримати весь блок, навіть, якщо в ньому є дійсно важливі для життя міста питання. Таке голосування не тільки неефективне, а й відкриває широке поле для маніпуляцій та лобіювання інтересів. Нам таким чином намагаються підсунути «кота в мішку».

Ми неодноразово висловлювалися проти такого способу ухвалення важливих рішень і виступаємо проти голосування блоками. Натомість вимагаємо, щоб кожне питання виносилося на розгляд міської ради окремо. Це було б логічно та чесно», – заявила голова фракції «Слуга Народу» у Дніпровській міській раді Аліада Мансурова.

Закарпатська область: відновлюємо відділення лікарні

Півстоліття тому в умовах мікроклімату соляних шахт солерудника у Солотвині почали лікувати хворих на бронхіальну астму та інші захворювання легень. Спершу це було алергологічне відділення, згодом – обласна алергологічна лікарня, відома далеко за межами Закарпаття.

На жаль, підземне відділення Солотвинської обласної алергологічної лікарні зараз не функціонує. Для того, аби з’ясувати потенціал лікувального закладу та спробувати знайти можливості відновлення роботи спелеотерапевтичного відділення, голова фракції «Слуга Народу» в Закарпатській обласній раді Едгар Токар разом із колегою Наталією Штефуцею звернулися зі спільним депутатським зверненням до директора департаменту охорони здоров’я та до керівника КНП «Солотвинська обласна алергологічна лікарня» Закарпатської обласної ради.

«Впевнений, що більшості із нас невідоме значення такого медичного терміну, як «спелеотерапія». Хоча саме у нашій області в 60-х роках минулого століття почали застосовувати цей немедикаментозний метод лікування хвороб бронхолегеневої системи.

Депутати переконані, що спільними зусиллями можна створити умови для відновлення та розвитку унікального спеціалізованого медичного закладу.

Харківська область: ініціюємо проведення боксерського форуму

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час зустрічі з боксерами та тренерами виступив з ініціативою провести боксерський форум на Харківщині.

Ідею підтримав майстер спорту України, інтерконтинентальний чемпіон світу за версією IBF, чемпіон Європи за версією WBO, депутат Харківської обласної ради фракції «Слуга Народу» Сергій Федченко.

Артур Товмасян переконаний, що форум допоможе об’єднати спортсменів з різних куточків області на одному майданчику, обговорити проблеми та перспективи регіонального боксу.

«Цьогоріч на Харківську обласну федерацію боксу з обласного бюджету виділили 600 тис. грн. Втім, вже зовсім скоро кожен із талановитих спортсменів зможе отримати путівку на Олімпійські ігри, тому обласна рада готова виділити федерації додаткові кошти для підготовки спортсменів до всеукраїнських та міжнародних змагань», – підкреслив Артур Товмасян.

За даними Харківської обласної федерації боксу, на Харківщині боксом займається понад 2300 осіб. Боксерські секції працюють у 25 спортивних закладах області.

Боксерське середовище на Харківщині представляють багаторазові чемпіони та призери міжнародних та національних турнірів, а також заслужені тренери та викладачі харківських спортшкіл. Зокрема, 13-кратна чемпіонка України з боксу, призерка чемпіонату Європи, капітан жіночої збірної України Юлія Циплакова та фіналіст чемпіонату України, призер міжнародних турнірів Максим Коц, які тільки-но привезли призові місця з Міжнародного турніру з боксу класу А «Странджа-2021», що відбувся у лютому в Болгарії.

Депутат Харківської обласної ради від «Слуги Народу» Сергій Федченко зазначив, що форум популяризуватиме бокс серед молоді: «Цьогоріч за право представляти область на олімпійських змаганнях боротиметься команда високого рівня. Проте важливим завданням залишається популяризація цього виду спорту. Саме тому проведення боксерського форуму – потрібний і важливий етап».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy