Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Допомагаємо постраждалим від насилля, вирішуємо комунальні проблеми, дбаємо про безпеку в громадах

  • 4678
Зе!Місцеві в боротьбі: Допомагаємо постраждалим від насилля, вирішуємо комунальні проблеми, дбаємо про безпеку в громадах

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над створенням кризових кімнат для постраждалих від насилля, вирішують проблеми з водопостачанням, ініціюють програми щодо безпеки в громадах та встановлюють нові дитячі майданчики.

Волинь: Піклуємося про людей, які постраждали від насилля

У Камінь-Каширському створюють кризову кімнату при Денному центрі соціально-психологічної допомоги. Фінансуються роботи за рахунок держбюджету.

«Для нашої громади важливо мати кризову кімнату, куди можуть звертатися усі, хто постраждав від домашнього насильства. Уся інформація залишатиметься конфіденційною. За планом, ремонтні роботи завершаться у середині грудня.  З початку наступного року кризова кімната почне повноцінно працювати», – розповів камінь-каширський міський голова від «Слуги Народу» Віктор Пась.

Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, діє за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 10.

Запоріжжя: Вирішуємо проблему водопостачання у Молочанську

Протягом тривалого часу місто Молочанськ Запорізької області потерпає від поганого водопостачання. Це пов’язано і з недостатньою кількістю артезіанських свердловин, і з недоліками електроживлення наявних свердловин.

Молочанська міськрада звернулася до депутата Запорізької облради від «Слуги Народу» Віталія Пасєвіна. А він звернувся до облради з клопотанням і надав перелік необхідних заходів на фінансування для покращення водопостачання у Молочанську.

Відтак, за рахунок депутатського фонду Віталія Пасєвіна на придбання обладнання для однієї з артсвердловин спрямували 127 тис. грн. За ці кошти закуплять новий артезіанський насос, гідравлічну частину, пристрій управління і частотний перетворювач.

«Найближчим часом ще одна свердловина запрацює. Тож ситуація з водопостачанням прилеглої до свердловини частини Молочанська покращиться», – прокоментував Віталій Пасєвін.

Полтавщина: Дбаємо про безпеку в громадах

Депутати від партії «Слуга Народу» в Щербанівській сільраді працюють над покращенням безпеки в населених пунктах ТГ. Про це повідомила депутатка Оксана Гурцева.

За її словами депутатки від «Слуги Народу» Оксани Гурцевої, представники «Слуги Народу» цього року ініціювали програму «Безпечна Щербанівська громада», яку підтримали одноголосно на сесії сільради.

«Наразі займаємося питанням створення системи відеоспостереження у нашій громаді. Разом із працівниками поліції нарахували потребу в майже 100 камер, що берегтимуть спокій наших жителів», – зазначила депутатка.

Оксана Гурцева уточнила, що втілити проєкт планують наступного року. Його вартість становить орієнтовно 5 млн грн. На придбання і встановлення системи відеоспостереження в громаді мають намір спрямувати кошти місцевого й обласного бюджетів.

Сумщина: Встановлюємо дитячі майданчики

У селі Вири Річківської ТГ було встановлено новий дитячий майданчик.

На одній із зустрічей в Річківській громаді до депутата Сумської райради від «Слуги Народу» Віталія Сахнюка звернулись місцеві із проханням допомогти у встановленні дитячого майданчика. Це питання важливе, оскільки село велике, але місце, де малеча з батьками могли б проводити час, немає.

Депутат подав клопотання про виділення коштів на реалізацію цього проєкту. З районного бюджету виділили 49,5 тис. грн.

«Для мене це дуже «теплий» проєкт, оскільки він стосується найменших мешканців цього села. Діти – наше майбутнє! І я радий, що цей проєкт вдалось реалізувати», – говорить депутат.

Також новий дитячий майданчик завдяки зусиллям депутата Сумської міської ради від «Слуги Народу» Олега Рєзніка матимуть маленькі жителі будинків за адресою вул. Інтернаціоналістів, 10, 12, 14 в обласному центрі.

«Для мене принципово, аби слова не розходились із ділом. Саме тому 315 тис. грн з коштів,  виділених на виконання депутатських повноважень, я спрямував на цей майданчик», – пояснює Олег Рєзнік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy