Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про розвиток медзакладів, ремонтуємо водогони в школах, облаштовуємо соляні кімнати в центрах реабілітації

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про розвиток медзакладів, ремонтуємо водогони в школах, облаштовуємо соляні кімнати в центрах реабілітації

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють підтримку медичних закладів, працюють над виділенням коштів для ремонту відділень у лікарнях і водогонів у школах, відкривають соляні кімнати в реабілітаційних центрах.

Херсонщина: Дбаємо про розвиток медичних закладів області

Народний депутат від «Слуги Народу» по округу №185 Володимир Іванов ініціював зустріч із заступником міністра охорони здоров’я України Олексієм Яременком, аби привернути увагу до питання розвитку медичних закладів Херсонщини. Зокрема запропонував відвідати область та зустрітися з медиками й керівництвом громад.

Володимир Іванов акцентував, що підвищення якості медичних послуг і забезпечення гідної оплати праці медиків – це пріоритет у роботі команди «Слуги Народу». Так, відповідно до указу Президента, більшість медиків  «первинки» та «екстренки» вже отримали підвищені зарплати.

«Коштів цілком вистачає для забезпечення зарплат на рівні не менше 20 тис. грн для лікарів та 13,5 тисяч для середнього медичного персоналу.  НСЗУ перерахувала кошти і закладам вторинної медичної допомоги! Лікарні «вторинки», які працюють за програмою медичних гарантій, вже розпочали виплати працівникам. Найближчим часом розпочнуться перевірки лікувальних закладів, керівники яких перевели персонал на неповну ставку», – прокоментував Володимир Іванов.

Нардеп наголосив: підвищення заробітних плат – це лише частина всього комплексу питань щодо розвитку медичної галузі.

«Місцева влада повинна приділити більшу увагу додатковим стимулам – забезпеченню медиків житлом, соцпакетом, страхуванням. Особливо це актуально для сільської місцевості, де гостро стоїть питання дефіциту кадрів», – додав Іванов.

Також він нагадав, що в межах програми «Велике будівництво» на Херсонщині торік відкрили 4 нові сільські амбулаторії, одне приймальне відділення, закупили сучасні апарати КТ, УЗД тощо.

«Минулого року за моїм зверненням за кошти державного бюджету для лікарень округу було придбано монітори пацієнта та функціональні ліжка в лікарню Генічеська, в Каховській – також монітори пацієнта та апарати штучної вентиляції легень», − розповів народний депутат.

Чернігівщина: Реконструюємо відділення обласної лікарні

У Чернігівській обласній лікарні фінішувала реконструкція приміщення отоларингологічного відділення. Роботи тут виконані в межах програми «Велике будівництво» коштом Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) за співфінансування з обласного бюджету.

Загальна вартість робіт та закупки необхідного обладнання перевищила 10 мільйонів гривень, з яких понад 9 мільйонів надав ДФРР.

У проєкті було враховано сучасні вимоги енергозбереження та енергоефективності, протипожежного захисту, режиму безпеки та охорони праці, а також – безбар’єрності. Так, у ЛОР-відділенні повністю замінили системи електро- та водопостачання, водовідведення, встановили вентиляцію з триступеневою фільтрацією повітря. Крім того, в межах проєкту передбачено оснащення сучасним медичним обладнанням та устаткуванням.

Житомирщина: Відкриваємо соляну кімнату в реабілітаційному центрі

За сприяння народного депутата від партії «Слуга Народу» Ігоря Герасименка у Житомирі з’явилася соляна кімната. Її облаштували в міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

«Сьогодні деякі важливі оздоровчі послуги можна отримати лише у великих містах чи приватних закладах. Це робить такі процедури майже неможливими для діток з інвалідністю. Донедавна така ж історія була й у Житомирі. Однак нам вдалось якісно і своєчасно, без збільшення запланованої вартості, завершити проєкт з облаштування соляної кімнати. І вона вже готова виконувати свої функції», – розповів народний депутат.

Раніше Ігор Герасименко вже співпрацював із Житомирським реабілітаційним центром. Завдяки спрямованій ним субвенції на соціально-економічний розвиток було придбано 2 автомобілі з підйомниками для перевезення осіб з інвалідністю. Один з них обслуговує діток.

«Ще рано зупинятися на досягнутому. Загалом торік реабілітацію в Центрі пройшли близько 350 дітей. Сподіваюся, що завдяки відкриттю соляної кімнати кількість малечі, яка отримає комплексну допомогу в рідному місті, зростатиме», – сказав Ігор Герасименко.

Згодом кімната зможе надавати послуги дітям не лише із реабілітаційного центру, а й іншим – за направленням лікаря.

Дихання соляним повітрям насамперед сприяє профілактиці алергічних реакцій і захворювань дихальних шляхів. Це особливо актуально під час пандемії COVID-19.

Одещина: Ремонтуємо водогін у Михайлівській спеціальній школі

За підтримки голови Одеської обласної ради від партії «Слуга Народу» Григорія Діденка у комунальному закладі «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» провели ремонт водогону та облаштували сучасні санвузли.

Передував цьому візит до закладу депутата Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Олександра Денисенка. Він і порушив перед Григорієм Діденком відповідне питання. Бюджетна комісія обласної ради одноголосно підтримала звернення і фінансування на необхідні роботи.

«Відсутність внутрішніх санвузлів у навчальному закладі була великою багаторічною проблемою, яку спільними зусиллями, завдяки підтримці Григорія Діденка і депутатського корпусу, вдалося вирішити. Вбиральні повністю викладені плиткою, тут встановлена сучасна сантехніка. А найголовніше, що відтепер туалет знаходиться у приміщенні школи, у зручному для учнів місці», – розповідає Олександр Денисенко.

Григорій Діденко також наголосив: у 21 столітті діти повинні жити і навчатися в достойних умовах. До того ж багато вихованців цієї школи – з неповних чи малозабезпечених сімей. Тож підтримка закладу і надалі лишатиметься серед пріоритетів обласної ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy