Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про реабілітацію «чорнобильців», реставруємо замки, передаємо нові «швидкі» в села

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про реабілітацію «чорнобильців», реставруємо замки, передаємо нові «швидкі» в села

Народні депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють забезпечення сільських амбулаторій автомобілями швидкої допомоги, дбають про реабілітацію постраждалих від ЧАЕС, добиваються реставрації пам’яток культури та активізують взаємодію із мешканцями.

Одещина: Передаємо «швидкі допомоги» у сільські амбулаторії

Сільські амбулаторії Одещини отримали 31 новий автомобіль. Спеціальні автівки Suzuki S4 придбані за рахунок субвенції з державного бюджету в рамках ініційованої Володимиром Зеленським програми «Сільська медицина». Вони відповідають усім критеріям Міністерства охорони здоров’я.

«Нові авто мають допомогти вам у повсякденній роботі з надання якісних медичних послуг. Це — пріоритет Президента України і кожного з нас», — підкреслив голова Одеської обласної ради та обласної організації партії «Слуга Народу» Григорій Діденко.

Журналістам медики зазначили, що нові автомобілі є вкрай необхідними: медичного транспорту в громадах не вистачає, а той, що є, зазвичай старше 25 років і вже майже непридатний для виїздів до хворих. Нові автівки більш комфортні, безпечні та швидкісні.

Ще 13 автомобілів планують передати в сільські амбулаторії протягом року.

Житомирщина: Дбаємо про реабілітацію ліквідаторів

Народні депутати від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко обіцяють докласти всіх зусиль для підтримки Лікувально-реабілітаційного центру в с. Капітанівка на Київщині, де лікуються ліквідатори аварії на ЧАЕС із Житомирщини.

Днями вони відвідали заклад, аби привітати його працівників із Днем медичного працівника та нагородити героїв-ліквідаторів.

Арсеній Пушкаренко нагадав, що парламент минулого скликання ухвалив ганебне рішення, скасувавши пільги «чорнобильцям» і ліквідаторам. Але фракція  «Слуга Народу» піднімає питання повернення цих пільг. Зокрема на це спрямований законопроєкт №4555, який вже проголосований у першому читанні. Окрім нього, є ще 10 зареєстрованих законопроєктів щодо поновлення пільг та покращення соціального захисту «чорнобильців».

А поки ці закони не ухвалені, одним з найгостріших питань, що турбують «чорнобильців», залишається санаторно-курортне лікування.

«У нас в області на сьогодні 266 тисяч осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС. 8604 – це учасники ліквідації аварії, з яких 1400 – інваліди першої групи. У цьому році держава виділила для житомирських ліквідаторів 4040 санаторних путівок. Це найбільше за всю історію», – ділиться проблемами ліквідаторів голова Добровільної асоціації «Дзвони Чорнобиля», генерал Леонід Антонюк.

Як розповідає директор Лікувально-реабілітаційного центру  Василь Апостолов, цей заклад є унікальним і створений у 1995 році спеціально для реабілітації ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«За час існування тут оздоровилося 17 тисяч «чорнобильців». Заклад акредитований в МОЗі як багатопрофільна лікарня, як стаціонар. Ми маємо 9 ліцензій на медичні послуги: терапія, неврологія, кардіологія, травматологія, ендоскопія та інші».

Зараз тут функціонує 4 відділення на 160 місць. Підтримання належних умов потребує державного фінансування, адже для ліквідаторів перебування в центрі повністю безкоштовне.

«Я як народний депутат, як член бюджетного комітету, докладатиму всіх зусиль, аби на рівні держави була належна підтримка цього закладу. В синергії ми – від центральної до місцевої влади – сьогодні працюємо, щоб максимально створити умови для лікування та оздоровлення. Для Президента Володимира Зеленського і для нашої команди «Слуга Народу» повернення пільг, соціального захисту, оздоровлення і лікування наших ліквідаторів, наших «чорнобильців» – зараз питання номер один», – підкреслює Арсеній Пушкаренко.

Прикарпаття: Реставруємо пам’ятки культури

Національний заповідник «Давній Галич» увійшов до переліку пам’яток культури, які відновлюватимуть у рамках програми «Велика реставрація». Залучити таку підтримку від держави вдалося завдяки сприянню народного депутата від «Слуги Народу» Ігоря Фріса.

Наразі перший крок — це виготовлення проєктно-кошторисної документації. На це з державного бюджету виділять близько 9 млн грн.

«Галицький Замок — це беззаперечна візитівка не лише Галича, але й усієї області. Це наша культурна спадщина, яка пов’язує кожного з нас з багатостолітньою історією. Ми не маємо права залишити все так, як є. Галицький замок — це своєрідний магніт, який дозволить залучити на Прикарпаття значну кількість туристів. Що неодмінно сприятиме економічному зростанню краю», — переконаний Ігор Фріс.

Полтавщина: Активізуємо зв’язок із мешканцями

У Полтаві депутати фракції партії «Слуга Народу» організували Зе!Пошту і Зе!Пресу. Скриньки для прийому листів і видачі газет з’явились на вул. Соборності, 62.

«Я пам’ятаю час, коли електронної пошти не було, новини усі дізнавалися з газет, а щоб зателефонувати, потрібний був дріб’язок. Я цілком і повністю за діджиталізацію, за цим майбутнє. Але ми маємо думати про кожного полтавця. Людям у віці складно розібратися зі смартфонами, електронними адресами чи відеозв’язком. Тому ми й пропонуємо альтернативу», — пояснив депутат Полтавської міської ради від партії «Слуга Народу» Сергій Іващенко.

Кожен житель міста тепер зможе комунікувати із представником партії, просто вкинувши лист до скриньки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy