Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про якісну воду для громадян, будуємо стадіони, робимо медпослуги доступними

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про якісну воду для громадян, будуємо стадіони, робимо медпослуги доступними

Народні депутати від партії «Слуга Народу» працюють над відновленням застарілих очисних споруд, ініціюють будівництво та модернізацію медичних і спортивних закладів, впроваджують нові стандарти медичного обслуговування.

Хмельниччина: Відновлюємо очисні споруди

Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» у Дунаївцях розпочалася реконструкція очисних споруд та напірного колектора.

Через аварійний стан трубопроводів каналізаційного напірного колектора та низької ефективності застарілого помпового обладнання жителі м. Дунаївці тривалий час отримували неякісну питну воду. Проблема в регіоні не нова, понад 10 років велися дискусії щодо оновлення застарілого обладнання. Адже воно за деякий час могло б стати причиною  справжнього екологічного лиха.

«Ми дбаємо про те, щоб мешканці могли споживати якісну воду. Отримуємо доволі велику кількість звернень від громадян, що стан води у місті Дунаївці не з найкращих. Завдяки програмі «Велике будівництво» ведуться роботи з реконструкції цього об’єкта», – зазначив народний депутат від партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій.

Черкащина: Впроваджуємо нові стандарти медобслуговування

Поліклініка без черг – зовсім скоро це стане реальністю для пацієнтів медичних закладів Золотоніської громади. Спеціалісти первинної і вторинної ланок медицини готуються працювати за новими стандартами, запровадивши медичну електронну систему.

За словами заступника Золотоніського міського голови від «Слуги Народу» та керівниці медкомісії в райраді Мар’яни Ніщенко, на сьогодні у амбулаторіях сімейної практики триває тестування програмно-апаратного комплексу «Електронна черга».

«Черги під кабінетами лікарів – чи не найбільша проблема, яка дошкуляє і пацієнтам, і лікарям, – говорить Мар’яна Ніщенко. – Перші не можуть спланувати власний час, інші – оптимізувати робочий графік».

Поки що триває тестування пілотного проєкту «Електронна черга» в амбулаторіях сімейної практики, у планах міської влади – запровадити його наприкінці літа у багатопрофільних лікарнях.

Мар’яна Ніщенко наголошує: очолювана нею медична комісія в Золотоніській райраді моніторитиме хід впровадження проєкту, контролюватиме його, а також допомагатиме вирішувати пов’язані з цим труднощі, щоб рівень обслуговування у медзакладах Золотоніської ОТГ відповідав європейській якості.

Вінниччина: Будуємо сучасний стадіон

За програмою «Велике будівництво» у Бару побудують сучасний стадіон. Його включили до переліку об’єктів програми за сприяння народної депутатки України, голови Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірини Борзової.

«Я зробила все можливе як народний депутат, щоб залучити державні кошти на реконструкцію стадіону. До бюджету Барської міської громади надійде 7,24 млн грн для реалізації цього проєкту. Працюємо на результат. До 2023 року в Барі буде сучасний стадіон», – повідомила Борзова.

Депутат Барської міськради від політичної партії «Слуга Народу», заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Євгеній Дубовий розповів, що міськрада підготувала всі необхідні документи для реконструкції. Також вже виготовлена проєктно-кошторисна документація.

«Стадіон розташований в центрі міста і не ремонтувався десятиріччями. В Бару є багато футбольних команд і на цьому стадіоні проводяться змагання обласного рівня», – розповів він.

Євгеній Дубовий зазначив, що реконструкція стадіону передбачає оновлення покриття, створення бігових доріжок, оглядових майданчиків, капітальний ремонт адміністративного приміщення та створення сучасного освітлення. «Впевнений, що після реконструкції стадіон зможе приймати змагання не лише обласного, а й всеукраїнського та європейського рівнів», – резюмував він.

Житомирщина: Відкриваємо приймальні відділення

Відтепер понад 70 тисяч жителів Овруцької, Словечанської, Гладковицької та Народицької громад мають можливість отримувати якісні медичні послуги. І для цього не потрібно їхати за сотню кілометрів. У Овруцькій міській лікарні відкрили нове приймальне відділення. Роботи проводилися в рамках реалізації на Житомирщині програми Президента «Велике будівництво».

Для відділення закуплено сучасне медичне обладнання, зокрема новий комп’ютерний томограф, рентген-апарат, апарати штучної вентиляції легень та багато іншого.

«Тепер  маємо нове відділення із сучасним устаткуванням, де люди зможуть отримати якісні медичні послуги, – підкреслює міський голова, представник команди «Слуга Народу» Іван Коруд. – На черзі ремонти терапевтичного та неврологічного відділень і термосанація основного корпусу лікарні».

Народний депутат від Житомирщини, представник фракції «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко відзначає:  громада самостійно не змогла б знайти кошти на проведення усіх робіт та закупівлю обладнання.

«Тільки на обладнання було витрачено близько 20 мільйонів гривень. Ще 11 мільйонів пішло на ремонт. Думаю, що це тільки початок», – відзначив Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy