Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про ефективне лікування пацієнтів, вирішуємо проблеми з утилізацією сміття, відкриваємо спортмайданчики
- 5176
Народні депутати від партії «Слуга Народу» дбають про придбання новітнього обладнання для лікування онкохворих, розробляють стратегію поводження зі сміттям, ініціюють відкриття нових спортивних майданчиків та зон для вигулу тварин.
Житомирщина: Дбаємо про ефективне лікування онкохворих
Депутати від «Слуги Народу» Житомирської облради підтримали рішення щодо доцільності державно-приватного партнерства з Житомирським обласним онкологічним диспансером. Завдяки цьому регіон отримає лінійний прискорювач.
Наразі майже 2 тис. жителів Житомирщини потребують променевої терапії, 120 осіб мають проходити цю процедуру щоденно. Гамма-апарат, який лікує людей за допомогою гамма-променів, зараз лише один в області.
Попри те, що променева терапія є одним із методів лікування, лінійний прискорювач працює ефективніше, з його допомогою зменшується можливість ускладнення після терапії.
«Відповідно до аналізу кількості жителів наша область потребує чотири лінійних прискорювачі. Проте зараз у нас немає жодного. Підтримка цього проєкту рішення – це вже крок уперед задля забезпечення наших мешканців якісними медичними послугами», – говорить голова облради, представник «Слуги Народу» Володимир Федоренко.
Наразі створять комісію з питань організації та проведення концесійного конкурсу щодо онкодиспансера, щоб придбати такий прилад.
«Швидка та злагоджена робота обласної ради сьогодні – це результат ретельної, кропіткої підготовки впродовж кількох тижнів. Ухвалення рішення по лінійному прискорювачу для онкодиспансеру – це можливість нашим пацієнтам отримувати якісне лікування на сучасному обладнанні», – зазначила голова фракції «Слуга Народу» Житомирської облради Людмила Кицак.
Кіровоградщина: Відкриваємо новий спортивний майданчик у Голованівську
Новий спортмайданчик зі штучним покриттям для гри у волейбол і великий теніс з’явився у Голованівську завдяки зусиллям народного депутата від «Слуги Народу» Юрія Кузбита. Після його неодноразових звернень з держбюджету профінансували частину витрат на спорудження об’єкта.
Загальна вартість будівництва майданчика – 1,3 млн грн. Із них 800 тис. грн надало місто, а 500 тис. грн – це субвенція із держбюджету.
«Переконаний, що інвестиції в спортивну інфраструктуру – це інвестиції у здоров’я та здоровий спосіб життя жителів району. Вірю, що майданчик буде популярним і серед дітей, і дорослих. А секція з волейболу підготує майбутніх олімпійських чемпіонів. Здорова нація – запорука успішної країни!» – переконаний народний депутат Юрій Кузбит.
Спорт відіграє важливу роль у формуванні майбутнього покоління, наголошує голова Голованівської громади та представник «Слуги Народу» Сергій Цобенко.
«Чудово, що тепер ми маємо місце, де діти і дорослі можуть грати у волейбол та теніс. Лише спільними зусиллями ми можемо зробити нашу громаду кращою», – сказав він.
Черкащина: Впроваджуємо стратегію переробки сміття
Голова Золотоніської громади та представник «Слуги Народу» Віталій Войцехівський залучив іноземних партнерів для вирішення проблеми з переробкою твердих побутових відходів. Золотоніська міськрада підписала Меморандум про співпрацю з компанією «МС Світовий проект». Завдяки партнерству розроблять техніко-економічне обґрунтування проєкту щодо рекультивації полігону ТПВ та їхньої переробки. Наступні кроки – безпосередньо проєкт та його реалізація.
Ще з 2017 року Віталій Войцехівський співпрацює із німецькими партнерами у цьому стратегічному для регіону напрямку. 29 липня
німецький професор та керівник МС Світовий проект доктор Бернд Мертнер, а також працівник відділу захисту навколишнього середовища Східної Європи МС Карстен Гунтер Мертнер у межах чергового візиту на Черкащину провели низку консультацій щодо цього питання. Вони відвідали Золотоніську громаду та провели зустріч у Черкаській ОДА.
Очільник Золотоніської громади Віталій Войцехівський наголосив: проблема з переробкою сміття актуальна не лише для України, а й для всього світу. Існує багато різних технологій щодо поводження з ТПВ, але їх застосування не повинно завдавати шкоди екології.
«Я бачив досвід запровадження різних проєктів у США, Німеччині, Польщі, Прибалтиці. Але скопіювати і зробити в нас подібне – неможливо. Бо є юридичні моменти, моменти підтримки держави, економічні питання та зрештою питання менталітету. Наразі ми маємо проводити активну роз’яснювальну роботу серед громади щодо сортування сміття. Саме тому після майже трьох років аналізу ситуації дійшли висновку, що спершу німецька сторона має допомогти нам у розробці техніко-економічного обґрунтування поводження з ТПВ», – прокоментував Віталій Войцехівський.
Результати партнерства з МС Світовий проект очікують уже на кінець року. Проєкт може стати вдалим прикладом для впровадження по всій області та країні.
Київ: Облаштовуємо зону для вигулу домашніх тварин
У парку «Совки» облаштували зону для вигулу собак.
Депутатка Київської міськради від «Слуги Народу» Вікторія Бурдукова провела виїзну нараду з керівником Київзеленбуду у парку «Совки», що у Святошинському районі.
«Парк «Совки» — це показовий, доглянутий парк, який люблять місцеві жителі. Там є спортивні та дитячі майданчики, доріжки та зручні лавки. Однак раніше там не було зони для вигулу собак», — розповідає Вікторія Бурдукова.
Щоб виправити цю ситуацію, у співпраці з КП по утриманню зелених насаджень Святошинського району та Київською міською лікарнею ветеринарної медицини визначили та облаштували майданчик для вигулу собак в парку.
«З’явились урни для утилізації собачих відходів, декілька снарядів, на яких можна тренувати домашніх улюбленців. Продовжуємо працювати над цим далі. Необхідно забезпечити кожен парк подібною зоною. Тим паче, є нормативні документи, відповідно до яких у кожному парку та сквері має були окрема зона для вигулу собак», – додає Вікторія Бурдукова.