Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про архітектурну спадщину, ініціюємо асфальтування вулиць, поліпшуємо медобслуговування

Зе!Місцеві в боротьбі: Дбаємо про архітектурну спадщину, ініціюємо асфальтування вулиць, поліпшуємо медобслуговування

Депутати від партії «Слуга Народу» долучаються до робіт із благоустрою та впорядкування об’єктів архітектури, сприяють асфальтуванню вулиць, працюють над поліпшенням медичного обслуговування та дбають про дозвілля людей з інвалідністю.

Черкащина: Дбаємо про збереження архітектурної спадщини

Депутат Черкаської облради від «Слуги Народу» Ігор Новицький доєднався до благоустрою території біля відомого архітектурного об’єкту – палацу Шувалова, що в Тальному.

«Після огляду палацу Шувалова спеціалістами постало питання про топографічно-геодезичну зйомку. Це необхідно для виготовлення архітектурно-технічної документації на реставрацію елементів благоустрою. Проте через захаращеність території це було неможливо зробити. Саме тому й було організовано суботник. Круто, що до цього долучилися студенти коледжу, всі три комунальні підприємства громади, відділи міської ради та небайдужі жителі громади», – прокоментував Ігор Новицький.

Депутат зазначив: вчасна та якісна підготовка дозволить уже в липні отримати кошти на відновлення елементів благоустрою.

«Переконаний, що разом ми подаруємо нове життя замку, а там не за горами і такий довгоочікуваний туристичний потік!» – додав депутат.

Вінниччина: Сприяємо асфальтуванню вулиць у Тульчині

У Тульчині, де розташована архітектурна пам’ятка «Палац Потоцького», – багаторічні проблеми з якістю покриття доріг. Центральні вулиці видаються охайними, але прилеглі провулки – незадовільні.

До прикладу, з проханням заасфальтувати провулок Леонтовича та провулок Свідницького жителі звертаються до міської ради ще з 2018 року. Натомість мерія щоразу по-різному відповідає на такі запити, але проблема не вирішувалася.

Депутатка Тульчинської міськради від «Слуги Народу» Ауріка Цугуй з осені 2020-го сприяє виділенню громадою коштів на асфальтування. Лише за пів року такої роботи з’явилися перші результати.

«20 травня на сесії міськради ухвалили рішення виділити кошти на виготовлення проєктної документації для асфальтування провулку Леонтовича біля двох будинків. Це, звичайно, не перемога, але хоч якесь зрушення з «мертвої точки». В місті потрібно наводити лад. Не можуть люди ходити весною постійно в гумових чоботях», – говорить Ауріка Цугуй.

Київщина: Поліпшуємо медичне обслуговування у громадах

Калинівська селищна рада оновила програму фінансової підтримки «Центру первинної медико-санітарної допомоги». Вона спрямована на розвиток медицини місцевого рівня. Йдеться, зокрема, про нові фінансові можливості, забезпечення сучасними методами діагностики, лікування та профілактики хвороб, доступність консультацій вузьких спеціалістів.

«Територія громади не дозволяє швидко та ефективно діставатися до місця виклику бригадам екстреної медичної допомоги. Тому вирішив внести основну поправку, яка передбачає створення бригад невідкладної медичної допомоги на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги Калинівської селищної ради», – прокоментував депутат Калинівської селищної ради від «Слуги Народу» Владислав Лісняк.

Завдяки змінам місцеві жителі зможуть отримувати більше медичних послуг, потрапляти на прийоми до вузьких спеціалістів. Також будуть створені місцеві бригади невідкладної медичної допомоги, яких досі не було в населених пунктах.

Наразі триває створення Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як зазначає Владислав Лісняк, важливим кроком для реалізації цього проєкту стала співпраця з нардепом від «Слуги Народу», членом парламентського Комітету з питань здоров’я нації Максимом Перебийнісом.

Дніпропетровщина: Проводимо фестиваль для людей з інвалідністю

У дніпровському театрі Драми та Комедії пройшов 27-й міський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Крок до творчості – крок до життя!».

На концерті лунали пісні та вірші, інклюзивний молодіжний колектив «Росток» виконав танцювальні номери, а артисти Дніпропетровської філармонії – пісенні та інструментальні композиції.

Голова Дніпровського об’єднання людей з інвалідністю «Творчість» Тетяна Шелюг висловила подяку депутату міськради від «Слуги Народу» Антону Лежньову, за підтримки якого відбувся цей захід.

«Добре розуміючи соціальну спрямованість творчого заходу, життєву активність учасників, їхнє бажання відчути свою затребуваність, Антон Лежньов виконав велику організаторську роботу для проведення фестивалю. Від імені всіх учасників і глядачів бажаємо Антону успіхів у благородній справі допомоги людям! Фестиваль відбувся, і ця важлива подія надовго залишиться в нашій пам’яті, буде духовною підтримкою в багатьох життєвих ситуаціях!», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy