Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо спортивні об’єкти, ремонтуємо дороги, проводимо діджиталізацію

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо спортивні об’єкти, ремонтуємо дороги, проводимо діджиталізацію

Народні депутати від партії «Слуга Народу» працюють над будівництвом важливих спортивних комплексів, ініціюють ремонт доріг між селами та оновлення важливих інфраструктурних об’єктів у громадах, активно займаються діджиталізацією. 

Тернопільщина: Будуємо «Водну арену Тернопіль»

Друга черга будівельних робіт на території веслувального каналу з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» – на фінальному етапі. Об’єкт реалізується у межах програми «Велике будівництво».

«Водна арена Тернопіль» розрахована на тисячу глядацьких місць. Варто зазначити, що у 2020 році тут побудували гідротехнічні та спортивні споруди, суддівську вежу, глядацькі трибуни та конференц-зал на 670 осіб. Цьогоріч завершується будівництво майданчиків для нагород спортсменів, облаштування сучасної системи обліку часу змагань «TimeSystem» та пускових систем «Альбано» (це метод маркування трас байдарок, каное та греблі з використанням ліній буїв).

Додамо, що розбудову інфраструктури на території веслувального каналу розпочали в 1989 році. Очікувалося, що канал стане ареною для проведення міжнародних змагань. Проте об’єкт тоді так і не здали в експлуатацію.

«Завдяки програмі “Велике будівництво” цей спортивний об’єкт має всі перспективи стати центром водного спорту на Західній Україні і важливим об’єктом для спортивної спільноти України. На території арени проводитимуть чемпіонати з водних видів спорту як на національному, так і на міжнародному рівнях, – зазначив народний депутат, голова обласної організації партії «Слуга Народу» у Тернопільській області Володимир Гевко. – Також “Водна арена Тернопіль” сприятиме розвитку дитячо-юнацького спорту, і це забезпечить не тільки соціальний, а й економічний ефект для міста і області загалом».

Наприкінці серпня на території «Водної арени» відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Змагання такого рівня тут були вперше. Участь у них взяли веслувальники з різних областей України – учасники чемпіонатів України, Європи, світу та Олімпійських ігор, які свого часу завойовували медалі у цьому виді спорту.

Спортсмени виступали у своїх вікових групах у класах байдарок і каное-одиночок, двійок і четвірок.

Миколаївщина: Ремонтуємо дороги у громадах

На Миколаївщині завершили ямковий ремонт дороги О151101 (с. Горохівське – с. Баратівка) Горохівської громади Баштанського району.

«Разом із депутатом місцевої ОТГ Юрієм Корягіним оглянули стан виконання робіт та поспілкувалися з місцевими жителями. Люди задоволені, що тепер дорога стала проїзною та вони спокійно можуть доїхати до центру громади»,  – коментує депутат Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» Іван Кухта.

За словами депутата, днями підрядна організація розпочинає ремонт дороги, що з’єднує м. Снігурівку та села Павлівка та Василівка. Роботи з ямкового ремонту так само будуть проводитися в межах експлуатаційного утримання доріг.

Багато мешканців колишнього Снігурівського району ставлять запитання щодо ремонту мостового переходу, який місцеві називають «Василівським мостом». Іван Кухта зауважує: на цей рік передбачено фінансування, яке дозволить лише розпочати підготовку до ремонту, а всі основні види робіт в повному обсязі проводитимуться вже наступного року.

«Хочу подякувати депутатам нашої транспортної комісії та керівництву Миколаївської облдержадміністрації за злагоджену роботу, в тому числі в межах експлуатації місцевих доріг. Нашими спільними діями вирішено вже низку питань та відновлено дороги, що не ремонтувалися понад 35-40 років.

Звичайно, всім нам хочеться все та одразу. Але ми поступово робимо ті об’єкти, до яких завжди «не доходила черга». Зараз ми розпочинаємо ремонт дороги від м. Снігурівки до с. Василівка. Разом із колегами триматимемо це питання на контролі», – підсумував депутат.

Житомирщина: Оновлюємо дороги

Днями в Олевську завершено першу чергу будівництва дороги місцевого значення «Олевськ – Покровське»; закінчується реконструкція гімназії; швидкими темпами відновлюється стадіон «Колос». Усе це відбувається в межах програми «Велике будівництво».

Дорога на ділянці «Олевськ – Покровське» була в жахливому стані. Цьогоріч завдяки програмі «Велике будівництво» Олевська громада має 8 кілометрів абсолютно нової дороги з сучасним покриттям і розміткою, півтораметровими тротуарами.

«На жаль, 30 років дорожня інфраструктура знаходилася в критичному стані – влада не будувала ні державні, ні місцеві шляхи. Наша команда лише за два роки побудувала стільки доріг, скільки не було побудовано за останні 10 років. Дорогу «Олевськ – Покровське» ми зробили протягом кількох місяців. Ми й надалі будемо діяти в такому темпі і відновимо всю нашу дорожню інфраструктуру», – зазначив народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Також Арсеній Пушкаренко та Олевський міський голова Сергій Лисицький перевірили хід будівництва стадіону «Колос». Наразі тут ведуться підготовчі роботи: здійснюється дренаж, демонтуються попередні конструкції. Планується, що до кінця року відбудеться офіційне відкриття стадіону.

«Коли я побував на об’єкті у березні цього року, то побачив не поле, а озеро. Тому ми разом с Сергієм Лисицьким вирішили розпочати реконструкцію, хоча я б сказав – будівництво нового стадіону. Закінчити плануємо до кінця року», – зазначив Арсеній Пушкаренко.

За словами народного депутата, це буде дійсно сучасний спортивний об’єкт. Стадіон матиме нове штучне покриття, бігові доріжки, гарне освітлення, електронне табло, комфортні трибуни та зручні роздягальні. Вартість об’єкта – 36 мільйонів гривень, з яких 33 мільйони виділяє держава. 3 мільйони – співфінансує місцева громада.

Незабаром спортсмени Олевської громади зможуть займатися на стадіоні та проводити змагання не лише обласного, а й всеукраїнського рівня.

«Наші спортсмени дуже раді такому подарунку від команди Президента. По селах у нас є стадіони, але звісно – далеко не такого рівня. Олевська громада є найбільшою в Україні, тому я впевнений, що інші спортивні команди будуть з’їжджатися до нас для проведення масштабних спортивних заходів», – сказав Сергій Лисицький.

Харківщина: Діджиталізуємо Ізюмщину

Нардепи від «Слуги Народу» піклуються, аби визначні місця Ізюмщини були доступні у google-мапах.

Ізюмська фортеця, Преображенський собор, Жіноча гімназія, гора Кременець – це далеко не повний перелік туристичних пам’яток, про які багато хто не знає. Тож депутати планують нанести на мапи ці та інші цікаві місця в Ізюмі та в Старостинських округах громади.

«Діджиталізація інформує, допомагає ділитись враженнями та позитивним досвідом. І це все просто з телефону. Будемо додавати позначки до google-мап, починаючи з організацій, установ, підприємств і завершуючи місцями відпочинку та культовими локаціями, які є в громаді», – зазначив депутат Ізюмської міської ради від партії «Слуга Народу» Максим Стрельник.

До ініціативи «Izyum google maps» можуть долучитись усі охочі. Потрібно встановити додаток google maps, отримати посилання на створену локацію, залишити відгук про локацію, додати фото або відео.

Другим етапом діджиталізації депутати пообіцяли створювати віртуальні тури Ізюмщиною.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy