Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо спорткомплекси, відкриваємо нові медичні амбулаторії, забезпечуємо громади швидкісним інтернетом

  • 8645
Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо спорткомплекси, відкриваємо нові медичні амбулаторії, забезпечуємо громади швидкісним інтернетом

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових спортивних закладів та медичних амбулаторій, добиваються виділення коштів на проведення швидкісного інтернету в села, дбають про якісне харчування дітей у школах.

Тернопільщина: Будуємо спорткомплекс у Бережанах

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває будівництво спортивного комплексу у Бережанах.

Згідно з проєктом, заплановано будівництво спортивної зали розміром 24 х 42 м, басейну та приміщень для глядачів.

Такий комплекс надасть можливість проводити спортивні турніри з багатьох видів спорту, а місцеві жителі матимуть вільний доступ до занять.

«Тепер у Бережанській громаді буде свій спортивний комплекс, де молодь зможе готуватися до змагань, влаштовувати спортивні свята. Раніше такої змоги не було, потрібно було їздити до Тернополя. Окрім цього, ми сподіваємось, що цей комплекс стане спортивним магнітом не тільки для мешканців Бережанської громади, а й для сусідніх громад, які також зможуть використовувати його для занять спортом», – наголосив депутат від партії «Слуга Народу» у Тернопільській обласній раді Ігор Сопель.

Закарпаття: Контролюємо якість харчування у школах

Чи готові навчальні заклади області до впровадження реформи системи шкільного харчування та чи забезпечать дітей корисними стравами? Це питання взяла на контроль депутатка обласної ради від партії «Слуга Народу» Наталія Штефуца. Вона подала офіційне депутатське звернення до директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар’яни Марусинець щодо дитячого харчування в школах відповідно до нових реформ.

 «Нове шкільне меню було розроблене в межах реформування системи шкільного харчування, що відбувається за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. У новому меню обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного та тваринного погодження, соків, зменшено споживання хліба та картоплі, збільшено споживання молока, кисломолочних продуктів, риби, м‘яса, круп та бобових», – розповідає депутатка Наталія Штефуца.

У зверненні депутатка просить поінформувати, як триває підготовка в загальноосвітніх закладах Закарпатської області до впровадження реформи шкільного харчування; скільки і які саме навчальні заклади будуть готові впровадити усі норми нового шкільного харчування з 1 вересня 2021 р.; які проблемні питання і в якому навчальному закладі виникають у зв‘язку з впровадженням нового шкільного меню та інших норм.

Вінниччина: Забезпечуємо громади швидкісним інтернетом

Козятинська громада вже цього року буде зі швидкісним інтернетом. Посприяла виділенню відповідного фінансування народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова.

Загалом на реалізацію проєкту в Козятинській громаді виділили 285 тисяч гривень.

Депутат Козятинської міської ради від політичної партії «Слуга Народу», заступник голови Хмільницької РДА Олександр Пузир додав, що мережа оптоволокна, загальною протяжністю 24 км, пошириться на будинки культури та заклади первинної медицини у села Прушинка, Рубанка та Пустоха Козятинської громади.

«Проєкт передбачає проведення прозорого тендеру з визначення провайдерів для розбудови мереж. Соціальні заклади будуть забезпечені мережею Wi-Fi, відтак кожен із відвідувачів зможе скористатися швидкісним інтернетом», – сказав він.

Загалом субвенцію з держбюджету на під’єднання до інтернету отримають близько 100 тисяч мешканців 235 сіл 42 громад Вінницької області.

Загальна протяжність збудованих оптичних мереж сягне майже півтори тисячі кілометрів.

Львівщина: Відкриваємо нові амбулаторії

На Пустомитівщині відкрили нову медичну амбулаторію у селі Ямпіль Мурованської громади.

Депутат Львівської облради від «Слуги Народу» Юрій Холод під час відкриття новозбудованої амбулаторії зазначив, що зводили її понад 2 роки у межах програми «Доступна медицина». Загальна вартість робіт склала 10,4 млн грн. У тому числі майже 3 млн грн виділила сама громада.

У новозбудованих приміщеннях площею 285 кв. м прийматимуть сімейні лікарі, працюватиме гінекологічний кабінет. До того ж на території амбулаторії передбачено житло для медиків. Дві квартири нададуть немісцевим лікарям, які тут працюватимуть.

«Доступна медицина, на мою думку, – це сучасні нові медзаклади якнайближче до людей. Тішуся, що за останні два роки нам справді вдалося наблизити медичні послуги до людей, побудувавши на Львівщині понад 25 нових амбулаторій. Також є здобутком понад 260 автівок Renault Duster, які передані всім сільським амбулаторіям на Львівщині, та 57 машин швидкої допомоги, що поїхали у райони в червні», – зазначив Юрій Холод.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy