Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо школи, захищаємо парки, допомагаємо чорнобильцям

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо школи, захищаємо парки, допомагаємо чорнобильцям

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються завершення довгобудів, захищають парки, ініціюють відкриття відділень для лікування постраждалих під час аварії на ЧАЕС, встановлюють дитячі майданчики та працюють над забезпеченням рятувальників технікою.

Львівщина: Завершуємо будівництво школи 

У Гніздичеві на Стрийщині завдяки програмі «Велике будівництво» завершили один із найбільших довгобудів – приміщення школи. Її розпочали зводити ще у 1989 році, однак роботи постійно припиняли.

Лише за рік чинній владі вдалося залучити із бюджету понад 50 мільйонів гривень і таки завершити будівельні роботи. Відтак у нових, сучасних і просторих класах вже із січня 2022 року будуть навчатися майже пів тисячі дітей, які раніше були змушені відвідувати заняття у три зміни, бо місцева школа замала.

Нова Гніздичівська школа – тепер одна з найбільших у Стрийському районі.

«Завершення будівництва, яке тривало так довго, це велика поміч для громади. Я завжди кажу: важливі не стіни, а можливості для дітей вчитися і здобувати якісну сучасну освіту у просторих, світлих приміщеннях, користуватися сучасною технікою та матеріалами, аби потім вступити у найкращі виші світу. Бажаю громаді розвитку та процвітання. Вірю, що в стінах цієї школи виростуть великі українці», – наголосив голова фракції «Слуга Народу» у Львівській обласній раді Максим Козицький.

Чернігівщина: Захищаємо парк «Ялівщина»

Регіональний лісопарк «Ялівщина» відтепер захищений законом. Держгеокадастр затвердив межі природоохоронного об’єкта: його площа складає 168,7 га землі.

Як зазначив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, наступним кроком стане розробка проєкту зонування парку, що дасть змогу зберегти особливо цінні природні комплекси «Ялівщини» від руйнування та антропогенного навантаження. Для кожної зони встановлять конкретний вид використання: рекреаційний, природоохоронний, оздоровчий, історико-культурний та науковий.

Питання захисту «Ялівщини» неодноразово збирало мітинги протесту в Чернігові, громадські активісти закликали обмежити на території парку господарську діяльність, яка могла зашкодити об’єкту природно-заповідного фонду.

«168,7 га регіонального лісопарку «Ялівщина» тепер захищені законом. Для цього знадобилося 8 років протистоянь і поневірянь. Дякую всім, хто добивався і протистояв. Дякую всім, хто вірив і, можливо, скептично ставився до кроків нашої команди з впорядкування парку та недопущення його розтягування на ласі шматки», – прокоментував голова фракції партії «Слуга Народу» в обласній раді Дмитро Іванов.

Житомирщина: Забезпечуємо лікування чорнобильців

В обласній лікарні ім. Гербачевського відкрили амбулаторне відділення для надання спеціалізованої медичної допомоги постраждалим від Чорнобильської катастрофи.

Щороку в поліклініці обласної лікарні консультуються приблизно 20 тисяч пацієнтів із числа чорнобильців. А всього в Житомирській області проживає 234 тисячі людей, постраждалих від аварії на ЧАЕС. Саме тому відкриття такого спеціалізованого відділення було надзвичайно актуальним.

«Наша обласна лікарня є провідним лікувально-профілактичним закладом для надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Житомирщини. Персонал лікарні має багаторічний досвід щодо організації надання спеціалізованої медичної допомоги особам, зокрема і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», – зазначив голова обласної ради, представник «Слуги Народу» Володимир Федоренко.

Відділення оснащене всім необхідним з огляду на специфіку захворювань чорнобильців. Тут можна отримувати всебічне обстеження, консультуватися у фахівців з понад 40 лікарських спеціальностей, за бажанням проходити профілактичні огляди тощо.

Народний депутат України від «Слуги Народу» Сергій Кузьміних передав відділенню новий апарат УЗД.

Головний лікар обласної лікарні Богдан Леськів каже, що за потреби спеціалісти відділення готові виїжджати до населених пунктів з компактним проживанням чорнобильців та проводити консультації й дослідження просто на місці.

У планах – забезпечення відділення санітарним автомобілем, аби за необхідності доставляти чорнобильців на консультацію чи після закінчення лікування в стаціонарі повертати додому. Або ж перенаправляти за медичними показами до провідних клінік науково-дослідних інститутів у м. Києві.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко підкреслив, що всі попередні роки держава не приділяла достатньо уваги проблемам чорнобильців. Навіть більше – частину пільг скасували. Після 2019 року, завдяки команді партії «Слуга Народу», ситуація поступово змінюється на краще.

«Тільки у 2021 році ми повернули низку пільг. Це була ініціатива Президента. Відновлюються програми оздоровлення та реабілітації. Повернулися до вирішення питання радіаційно забруднених земель. У бюджеті закладаються гроші для виплати компенсацій за втрачене внаслідок аварії на ЧАЕС майно. Люди чекали цього 35 років. Відкриття спеціалізованого відділення – це ще одне підтвердження того, що держава турбується про людей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи», – підкреслив Арсеній Пушкаренко.

Запоріжжя: Встановлюємо нові дитячі майданчики

У Шевченківському районі Запоріжжя встановили 5 нових ігрових майданчиків.

Нардеп від «Слуги Народу» Сергій Штепа посприяв виділенню субвенції у розмірі 560 тисяч гривень, яка була використана для покращення дитячо-спортивної інфраструктури Запоріжжя. Частину майданчиків облаштували як дитячо-розважальні комплекси, частину – як майданчики зі спортивним знаряддям.

Місця обирали таким чином, щоб задовольнити потреби жителів не тільки центральної частини району, але й віддалених куточків, де дитячо-спортивних майданчиків або немає взагалі, або вони знаходяться в занедбаному стані.

«Ми повністю облаштували декілька майданчиків, інші – доповнили новими та яскраво пофарбованими елементами, щоб вони отримали завершений вигляд. Дуже приємно проїхатися районом і побачити, як розвивається місце, де кілька років тому ще тільки відбувалися передвиборчі зустрічі!» – підкреслив нардеп Сергій Штепа.

Черкащина: Забезпечуємо рятувальників новою технікою

Водолази ДСНС Черкащини отримали нову техніку та обладнання. На ці потреби з обласного бюджету було виділено 2 млн 500 тис. грн.

Відтак для фахівців Головного управління ДСНС України у Черкаській області придбано різне водолазне спорядження, а також катер, 6 комплектів гідрокостюмів «сухого» типу, 22 гідрокостюми «мокрого» типу, два підводних прийомопередавачі гідроакустичного зв’язку, металошукач тощо.

Ініціював виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази черкаських рятувальників депутат обласної ради від «Слуги Народу» Сергій Лісовий.

«Я дякую колегам за підтримку. Адже це означає, що рятувальні та пошукові роботи на водних об`єктах нашої області рятувальники зможуть проводити більш професійно та оперативно, з максимальною безпекою та захистом особового складу», – зауважив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy