Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: будуємо школи, забезпечуємо громади «швидкими», вирішуємо екологічні проблеми

Зе!Місцеві в боротьбі: будуємо школи, забезпечуємо громади «швидкими», вирішуємо екологічні проблеми

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво корпусів навчальних закладів, передають нові автомобілі швидкої допомоги громадам, створюють центри безпеки громадян та шукають шляхи вирішення екологічних проблем.

Чернівці: Будуємо новий корпус школи

«Велике будівництво» у Веренчанській громаді: нова школа на 500 учнів запрацює цьогоріч.

Старий корпус школи, де зараз навчається понад 400 дітей у 2 зміни, розрахований на 260 учнів.  У школі бракує класних приміщень, відсутня шкільна майстерня та актова зала. Спортивна зала не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. У пристосованому приміщенні знаходиться їдальня, що теж не відповідає державним санітарним правилам та нормам та не вміщає необхідну кількість дітей.

Тому ще у 2017 році почали зводити нову будівлю школи, але через брак коштів роботи зупинили.

Нині в межах програми Президента України «Велике будівництво» роботи з будівництва нового корпусу школи продовжені.

Планується не тільки звести нову будівлю, а й зробити її енергоощадною та максимально комфортною. Наразі виконуються фасадні, штукатурні та монтажні роботи.

«Загалом дев’ять об’єктів  освітньої інфраструктури  Чернівецької області задіяні  в президентській програмі «Велике будівництво».  Енергоефективність,  висока якість, інклюзивність, безпечне середовище – школи та дошкільні заклади відповідатимуть усім вимогам сучасного освітнього простору. Наше завдання – і надалі сприяти розвитку громад,  створенню комфортних умов навчання та гармонійного розвитку майбутніх поколінь», – коментує народна депутатка України від «Слуги Народу»,  голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Олена Лис.

Житомирщина: Забезпечуємо громади автомобілями швидкої допомоги

Житомирська область отримала 45 новеньких автомобілів швидкої допомоги. Їх розподілили по громадах області.

Автомобілі передавали народні депутати України від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко, Тетяна Циба, Богдан Кицак, Сергій Кузьміних, Дмитро Костюк, голова Житомирської облради Володимир Федоренко та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«Медична інфраструктура – це пріоритет Президента та команди «Слуга Народу». І нові автомобілі, які ми передали сьогодні громадам, – це частина цієї медичної інфраструктури», – сказав народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

30 років ніхто не оновлював парк автомобілів «швидкої», і нарешті – така глобальна подія. Житомирщина отримала 45 новеньких «швидких». Із них 11 реанімобілей класу «С» та 34 машини класу «В». Переважно це автомобілі марки «Сітроєн-Джампер» (41 од.) та 4 авто марки «Рено-Мастер». 25 автомобілів закуплені за рахунок цільових коштів держбюджету. 20 – за рахунок коштів, спрямованих із фонду боротьби з COVID-19.

Особливість нових автомобілів у тому, що медичний салон конструювали з урахуванням потреб і побажань медиків, які брали безпосередню участь у розробці. При цьому медичне обладнання дозволяє медикам зручно працювати з ним не тільки у «швидкій», але й за її межами. Все зроблено для комфортної й ефективної роботи медперсоналу.

Медичні працівники, які працюватимуть на нових «швидких», кажуть, що це можливість вчасно допомагати пацієнтам та не витрачати жодної дорогоцінної хвилини. Машина дозволяє оперативно прибути до пацієнта та доправити його до медичної установи. А в дорозі надати всю необхідну допомогу.

«Місія цих «швидких» – служити людям і рятувати життя. Ми, народні депутати, не можемо стати разом із хірургом за операційний стіл або проводити замість сімейного лікаря прийом хворих. Але ми робимо все, щоб допомогти їм рятувати життя людей, створюючи комфортні умови роботи», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Хмельниччина: Створюємо центр безпеки громадян

Перший Центр безпеки громадян запустили у Гуківській громаді, що на Кам’янеччині.

Урочисто відкрили центр голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, народний депутат від «Слуги Народу» Володимир Ватрас, представники місцевої влади, ДСНС та Нацполіції.

Сучасний центр безпеки в громаді дозволить швидко реагувати на надзвичайні ситуації. Адже тут об’єднали і «швидку допомогу», і пункт поліції, є пожежні машини та рятувальники. Всі зможуть швидко реагувати на загрози у громаді.

За словами народного депутата України Володимира Ватраса, нові центри безпеки не лише зможуть якісно виконувати обов‘язки, але й за рахунок оптимізації заощаджуватимуть бюджеті кошти.

«Сьогодні жителі Гуківської громади отримали сучасний центр безпеки, який дозволить убезпечувати регіон та у разі надзвичайних ситуацій швидко та якісно допомогти жителям. Варто зазначити, що такого виду заклади не лише сприяють поліпшенню безпекової ситуації в регіоні, але й за рахунок оптимізації дозволяють заощаджувати бюджетні кошти», – зазначив Володимир Ватрас.

Прикарпаття: Вирішуємо екологічну проблему Домбровського кар’єру

Питання забруднення підземних вод на території Домбровського кар’єру обговорили під час засідання міжвідомчої комісії Міністерства захисту довкілля.

Комісію створили за зверненням народного депутата України від партії «Слуга Народу», члена екологічного комітету Едуарда Прощука. До складу комісії увійшли окрім нього також представники ДСНС, Мінфіну, Фонду держмайна, Держводагентства, ОДА, екологи.

Її завдання – напрацювати алгоритм дій, аби розв’язати ситуацію на Домбровському кар’єрі та не допустити екологічного лиха.

Загроза екологічної катастрофи існує не один рік через забруднення підземних вод відходами від колишніх калійного та магнієвого заводів. Зараз ці відходи зберігаються в Домбровському кар’єрі.

«Треба розуміти: екологічна проблема в Калуському районі через забруднення підземних вод загрожує не лише Україні, а має транскордонний характер. Адже прісною водою з Дністра користується й сусідня Молдова. Ситуація сьогодні вкрай небезпечна – це питання життя і здоров’я людей. Тому розглядаємо варіант звернення щодо цього до Ради національної безпеки України», – наголошує депутат від «Слуги Народу» із Калущини Едуард Прощук.

За словами голови Всеукраїнської екологічної ліги Тетяни Тимочко, якщо зараз не розпочати розв’язувати ситуацію, то вже через 5–7 років цілий регіон може залишитися без питної води.

Під час роботи на Прикарпатті комісія виїжджала в Калуш на Домбровський кар’єр і провела офіційне засідання в Івано-Франківську. Надалі проаналізують та вивчать отримані дані від усіх структур, юридичний складник та додаткові матеріали. Після цього ухвалять єдине рішення комісії щодо подальших дій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy