Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо школи, відновлюємо залізничні перевезення, слідкуємо за харчуванням у садочках

  • 3066
Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо школи, відновлюємо залізничні перевезення, слідкуємо за харчуванням у садочках

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво та ремонти навчальних і спортивних закладів, добиваються відновлення повноцінної роботи залізничних вокзалів у невеликих містах, дбають про якість харчування дітей.

Рівненщина: Добудовуємо та ремонтуємо школи

Понад 30 млн грн виділили на добудову та реконструкцію шкіл Сарненського району.
Створення якісних умов для навчання і виховання школярів неодноразово ініціювала місцева команда «Слуги Народу». Спільними зусиллями депутатів та Рівненської ОДА вдалося виділити з державного бюджету 15 млн грн на реконструкцію початкової школи в селі Немовичі та 16 млн грн на завершення будівництва й упоряджувальні роботи у Дубровицькому НВК «Ліцей – школа». Фінансування заклади отримають в межах програми Міністерства освіти та науки України «Спроможна школа».
«Так, вже кілька років поспіль разом із депутатами Немовицької ТГ та головою громади Олександром Трохимцем зверталися в усі інстанції, аби залучити фінансування для завершення реконструкції школи в селі Немовичі. Адже зараз через брак приміщень діти змушені навчатися у дві зміни. А депутати від «Слуги Народу» Сарненської районної та Дубровицької міської рад ще з минулого року наполягали на першочерговому завершенні будівництва Дубровицького НВК», – розповіла депутатка облради від партії «Слуга Народу» Людмила Мариніна.
https://www.facebook.com/snrivnenshina/posts/342272980742319

Вінниччина: Ініціюємо відновлення залізничного вокзалу
Жмеринка потребує відновлення залізничних маршрутів, а люди – роботи. На цьому наголошує народна депутатка України, голова Вінницького обласного осередку політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова. Вона впевнена, що збільшення кількості маршрутів допоможе економічному розвитку регіону та збереже робочі місця.
«Як народна депутатка я готую звернення до міністра інфраструктури, в.о. голови «Укрзалізниці» та керівника пасажирської компанії, яка курує всі маршрути по Україні, щоб переглянули формування напрямків. Для початку можна запустити потяг «Жмеринка – Лисичанськ», який іде через Полтаву, Вінницю, Київ, Харків», – повідомила депутатка.
Ірина Борзова зауважила, що в Жмеринці є великий і гарний залізничний вокзал, який пустує, адже з міста йде мало потягів. У ремонт вокзалу в 2014 році вкладено мільйони, але після завершення ремонту «забули» повернути маршрути до Жмеринки.
«Зроблено багато для розвитку інфраструктури. Але потрібно ще працювати, щоб в людей була робота, гідна заробітна плата. Необхідно збільшити кількість напрямків пасажирських перевезень залізницею. Потрібно «оживити» Жмеринський вокзал, в який вкладено мільйони. Це «пожвавить» і економіку громади», – впевнена народна депутатка України від політичної партії «Слуга Народу».
https://www.facebook.com/zecomandavinnitsa/posts/3009134516031756

Херсонщина: Будуємо Центр олімпійських видів спорту
Нещодавно на Херсонщині розпочалися будівельні роботи на об’єкті «Н2О-Нова Каховка», що стане сучасним Центром олімпійських видів спорту.
За словами міського голови Нової Каховки, представника партії «Слуга Народу» Володимира Коваленка, наразі виконані огородження об’єкта, підключення до мереж електро- та водопостачання, облаштовано тимчасові будівлі.
«Об’єкт забезпечений інформаційними табличками. Виконуються роботи з облаштування зовнішнього освітлення та відеоспостереження. Територія перебуває під охороною», – повідомив Володимир Коваленко.
Станом на 30.06.2021 року виконані наступні роботи: зрізання родючого шару ґрунту та розміщення його поза межами забудови; вирізування чагарників та корчування пнів; розроблення та переміщення 15 тис. кубометрів ґрунту. Також встановлено першу опалубку для улаштування фундаментів.
Також на об’єкт розпочато постачання арматури та арматурних каркасів, укладені договори на постачання бетону. На 9 липня заплановано бетонування фундаментів.
https://www.facebook.com/zekherson/posts/1234051847036902

Черкащина: Перевіряємо якість харчування у дитсадках

У дитсадках Черкас перевіряють якість та безпечність харчування. На сьогодні перевірки проведено уже у 22-х закладах дошкільної освіти із 53-х. Про це повідомила заступниця міського голови від «Слуги Народу» Анастасія Чубіна.
Разом із представником департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради та працівниками Держпродспоживслужби області вона моніторить рівень забезпечення дітей якісним харчуванням, дотримання вимог санітарного законодавства тощо.
«На сьогодні серед основних недоліків у черкаських дитсадках є недотримання норм харчування, наприклад, щодо м’ясопродуктів та молочки. Також необхідно покращити санітарно-технічний та санітарно-гігієнічний стан окремих харчоблоків – провести ремонти, замінити холодильне та інше обладнання, – розповіла Анастасія Чубіна. – Коли матимемо загальну картину, ухвалимо конкретні управлінські рішення щодо покращення матеріально-технічної бази. Але багато питань залежать від самого персоналу, який працює на кухні, та завідувачів садків».
Очікується, що за два тижні вдасться перевірити усі 53 заклади дошкільної освіти Черкас.
https://www.facebook.com/zecherkasy.2020/posts/331792851946450

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy