Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові ЦНАПи, забезпечуємо шкільними автобусами, дбаємо про збереження лісів

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові ЦНАПи, забезпечуємо шкільними автобусами, дбаємо про збереження лісів

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над розширенням мережі ЦНАПів, передають громадам нові шкільні автобуси, ініціюють збереження зелених зон та забезпечують громадянам право на доступне житло.

Донеччина: Розширюємо мережу ЦНАПів

У Бахмуті продовжується спорудження сучасного та комфортного Центру надання адміністративних послуг. Завершення будівництва, яке проходить в межах програми «Велике будівництво», очікується наступного року.

Наразі підрядники завершили фасадні роботи по всій будівлі, розпочали благоустрій – облаштовують сходи, тротуари.

Зовнішні комунікації вже підключені до будівлі, вирішується питання з газифікацією. Всередині приміщення на 90% облаштоване кондиціонування, електрика, вентиляція та опалення. Невдовзі розпочнеться внутрішнє оздоблення приміщення.

«Сьогодні ЦНАП розміщується у декількох кабінетах міської ради. Через велику кількість послуг, які надаються мешканцям, для співробітників та відвідувачів не вистачає вільного простору. Тому будівництво ЦНАПу – очікувана для Бахмута подія. Тим паче, що це буде приміщення з відкритим простором, збудоване за сучасними технологіями», – розповіла депутатка Бахумутської міськради від «Слуги Народу» Ганна Петриєнко-Полухіна.

Житомирщина: Забезпечуємо громади шкільними автобусами

Нові сучасні комфортабельні шкільні автобуси з’явилися у 12 громадах області: Коростенської, Коростишівської, Олевської, Станишівської, Семенівської, Баранівської, Лугинської, Овруцької, Радомишльської, Ружинської, Хорошівської та Чуднівської. До кінця року нові автобуси отримають ще 3 громади.

Ключі та документи на транспорт представникам громад вручили голова Житомирського обласного осередку «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко разом із головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком та головою облради, преставником «Слуги Народу», Володимиром Федоренком.

«Така кількість автобусів вражає. Та ми задовольнили лише третину потреб. Разом з Арсенієм Пушкаренком будемо намагатися у наступному році закрити ще хоча б половину потреб», – зазначив Віталій Бунечко.

Нові автобуси придбані у межах програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування: 70% сплачує держава, 30% – громада. Вартість кожного – майже 1,7 млн грн.

Транспорт оснащений системою гучного зв’язку, ременями безпеки і сигнальними маяками.

Загалом в області працює 312 шкільних автобусів. За останні три роки закуплено 56 одиниць. А для повного оновлення автопарку в області ще потрібно майже 30.

«Ми сьогодні розбудовуємо інфраструктуру, у тому числі – освітню. Наразі нові шкільні автобуси довозять наших дітей по нових дорогах до нових – побудованих та відремонтованих – навчальних закладів. Ми прагнемо, щоб кожна дитина, навіть у найвіддаленіших населених пунктах, отримувала якісну освіту і була конкурентна на ринку освіти і на ринку праці на рівні з дітьми Житомира чи Києва», – зазначив Арсеній Пушкаренко.

Київ: Працюємо над збереженням заплавного лісу

Депутати від «Слуги Народу» в Київській міськраді розробили проєкт рішення про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення територій лівобережної заплави Дніпра в межах урочища Горбачиха.

Це останній заплавний ліс, що зберігся в межах Києва. Решту знищили під час розбудови міста у ХХ столітті. На його території живуть і мігрують тварини, які охороняються Бернською та Боннською конвенціями, котрі ратифікувала Україна. Тут ростуть десятки видів рослин із Червоної книги.

Горбачиха є частиною Дніпровського екологічного коридору, яким щороку мігрують птахи.

«Збереження зелених зон і водно-болотних угідь сьогодні — це повітря, яким ми дихатимемо, і вода, яку ми питимемо, завтра. Київ повинен бути сучасним європейським містом і берегти свої зелені легені», — наголошує депутатка Київської міськради від «Слуги Народу» Євгенія Кулеба.

Херсонщина: Забезпечуємо право громадян на доступне житло

За ініціативи голови фракції «Слуга Народу» в Новокаховській міськраді  Сергія Петрушевського депутати внесли зміни до програми «Доступне житло». Вирішили розширити перелік спеціалістів, які можуть долучитися до програми: щоб усі мешканці Новокаховської територіальної громади, які мають вищу освіту та тут працюють, мали право на доступне житло. А не лише освітяни, медики, співробітники виконавчих та комунальних служб.

«Архітектор, юрист, бухгалтер, інженер, агроном та інші матимуть змогу купити власну оселю на пільгових умовах кредитування у Новій Каховці.

«Доступне житло» є обласною програмою. Цим проєктом рішення пропоную зняти обмеження, щоб дотримуватись єдиного курсу з обласною радою», – сказав Сергій Петрушевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy