Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові спортивні зали, модернізуємо дитсадки та оновлюємо лікарні

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові спортивні зали, модернізуємо дитсадки та оновлюємо лікарні

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над будівництвом нових спортивних залів у школах, ініціюють реконструкцію дитячих закладів та приймальних відділень у лікарнях, добиваються виділення коштів на придбання комунальної техніки в громадах.

Закарпаття: Будуємо новий спортзал

Новий сучасний спортзал незабаром з’явиться у Міжгірській ЗОШ І-III ст. №1. Проєкт реалізують у межах програми «Велике будівництво».

Тут уже утеплили фасад та завершують внутрішні роботи. Спеціалісти демонтували частину наявних конструкцій, надбудували другий поверх та розширили зал для спортивних змагань із влаштуванням глядацьких трибун.

У спортзалі функціонуватиме тренажерний зал. А на другому поверсі додатково облаштовують зал для хореографії та гімнастичну кімнату.

Проєкт з’явився ще у 2017 році, але реалізувати його вдалося лише завдяки Великому будівництву. На його реалізацію з ДФРР виділили 18 млн грн, а ще понад 5 млн грн спрямували з місцевого бюджету.

«Невдовзі відбудеться відкриття одного з найбільших спортзалів на Закарпатті у Міжгірській ЗОШ І-III ст. №1. Ще рік тому на його місці була одноповерхова споруда. А вже зараз – масштабна двоповерхова будівля. У приміщенні закладу буде великий спортивний зал, фойє, вбиральні, санвузли, технічні приміщення, душові кімнати, гардеробні, медичний пункт, трибуни та тренерська кімната. Одним із основних завдань нашої команди – виховати здорову націю. А для цього необхідно створювати відповідні умови. Спортзал у Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 є наочним прикладом наших зусиль. Далі – більше! Будуємо здорову країну разом!» – зазначив голова Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу» Микола Тищенко.

Харківщина: Реконструюємо дитсадок

У Люботинському дитсадку після реконструкції відкрили перші нові групи. Роботи здійснили у межах програми «Велике будівництво» й завершили у грудні минулого року. Сьогодні у закладі вже працюють 4 нові групи і ще 4 – мають відкрити до кінця січня. Загалом дошкільний заклад зможе прийняти 138 вихованців.

«У 2020 році дитячий садок у Люботині потрапив у програму «Велике будівництво», завдяки чому нам вдалося провести тут масштабні відновлювальні роботи. До реконструкції тут розташовувалася Люботинська міська лікарня. Але спочатку будівля призначалася саме для дитячого садочка й до 90-х років належала дошкільному закладу. Відкриття цього садочка дозволить повністю покрити потреби громади у дошкільній освіті», – розповів голова фракції партії «Слуга Народу» в Харківській міській раді Ігор Захарченко.

У закладі провели капітальний ремонт і встановили нові меблі. Зовні його також повністю оновили. Окрім цього, встановили енергоощадне електричне обладнання замість газової котельні, а на території – нові дитячі майданчики. На території садка встановили нові дитячі майданчики.

«Сьогодні піклування про дітей, створення належних умов для навчання та розвитку – це справді державна політика. Дитячий садок у Люботині – не єдиний відкритий на Харківщині завдяки Великому будівництву. І не останній. У 2022 році у межах програми плануємо роботи у шістьох дошкільних закладах в області», – зазначив заступник голови фракції у Верховній Раді, очільник Харківської обласної організації партії «Слуга Народу» Павло Сушко.

Рівненщина: Відкриваємо нове приймальне відділення

У Березнівській громаді відкрили оновлене приймальне відділення центральної міської лікарні. Площа реконструйованого приміщення – понад 700 квадратів.

Тут облаштували окремий заїзд для швидких, інфекційний бокс, кабінети цифрової рентгенографії, томографії, ультразвукової діагностики, малу операційну, травматологічну та гінекологічну оглядові, ЛОР- та офтальмологічний кабінети. Приміщення повністю пристосоване до потреб людей із інвалідністю.

Важливо, що акцент робили не лише на реконструкції, але й на оснащенні закладу медичною апаратурою. Лікарня отримала нове обладнання, закуплене за кошти держбюджету: 32-зрізовий комп’ютерний томограф, рентген-апарат та УЗД, ШВЛ-апарати, обладнання для колоноскопії та фіброгастродуоденоскопії.

Полтавщина: Забезпечуємо громади комунальною технікою

Омельницька громада Кременчуцького району має в наявності комунальну техніку – трактор-навантажувач. Його закупили за рахунок субвенції у розмірі 1,2 млн грн, виділення якої ініціював народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Мовчан.

«Розумію, наскільки важлива якісна комунальна техніка для сільської громади у розв’язанні різноманітних побутових проблем. Сподіваюсь, що спецтехніка буде вірно служити на благо мешканців регіону», – наголосив Олексій Мовчан.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy