Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові школи, оснащуємо лікарні, відкриваємо комп’ютерні класи

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові школи, оснащуємо лікарні, відкриваємо комп’ютерні класи

Депутати від партії «Слуга Народу» сприяють виділенню фінансування на будівництво нових шкіл, допомагають закуповувати нове обладнання для лікарень та техніку для шкіл, дбають про термомодернізацію закладів освіти.

Львівщина: Завершуємо будівництво школи

У Новому Кропивнику незабаром учні навчатимуться в новому закладі. Тут вже збудували двоповерховий спортзал та додаткові приміщення, зробили нову покрівлю. Також встановили вікна та двері, завершили фасадні роботи, гідроізоляцію фундаменту, зробили електро-, водо- та теплопостачання, закупили обладнання.

Наразі у школі ще тривають внутрішні оздоблювальні роботи та облаштування території.

Об’єкт добудовують у межах програми «Велике будівництво», тож за 2021 р. сюди вдалося залучити понад половину всіх вкладених коштів.

Ще приблизно 8 мільйонів школа потребує цьогоріч. Загальна вартість об’єкта – майже 29 млн грн.

«Від Львова до Нового Кропивника – понад 100 кілометрів. І школа, і підприємці, і дороги – це важливі складові, які роблять живим село. Я хочу, щоб наші далекі й близькі села розвивалися, щоб тут зростали діти! І щоб їхнє навчання було не гіршим, ніж у Східниці чи Бориславі. Тому школа має бути сучасною, а навчальний процес якісним», – наголосив очільник обласної організації партії «Слуга Народу» Максим Козицький.

Черкащина: Оснащуємо медичні заклади

Для Кам’янської багатопрофільної лікарні придбали ультразвукову стаціонарну систему вартістю 1 млн 300 тис. грн. Обладнання  встановлено на початку року, тож відтепер жителі громади можуть проходити на базі лікарні необхідне УЗД-обстеження.

А в амбулаторії загальної практики сімейної медицини Кам’янки проведено ремонт першого поверху за рахунок минулорічної субвенції у сумі 700 тис. грн на соціально-економічний розвиток з державного бюджету.

Оглядали відремонтовані приміщення і спілкувалися з медперсоналом голова Черкаської РДА Валерія Бандурко та народний депутат, голова Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич, який посприяв виділенню необхідних грошей на оновлення медзакладів у Кам’янці.

«Я радий, що нам вдалося отримати такі результати. Керівники медзакладів, які ми оглянули, чекали на вирішення проблем упродовж останніх 20-ти років. А тим часом у Кам’янській міській громаді проживає майже 20 тис. людей, які звертаються сюди по медичну допомогу», – зазначив нардеп.

Під час візиту на Черкащину Олександр Завітневич відвідав ще низку об’єктів у регіоні, які зазнали значного оновлення завдяки субвенції з державного бюджету місцевим на соціально-економічний розвиток.

Хмельниччина: Утеплюємо освітні заклади

На Хмельниччині завершено роботи щодо утеплення фасаду будівлі школи та використання енергозберігаючих технологій Антонінського ліцею, що є опорним закладом Антонінської громади.

Роботи здійснили завдяки зусиллям народної депутатки України від «Слуги Народу» Олени Копанчук, яка посприяла виділенню 12 млн гривень з державного бюджету на реалізацію проєкту «Спроможна школа для кращих результатів».

Відтепер заклад має не лише яскравий фасад, а й можливість заощаджувати на опаленні будівлі школи.

«Інвестуючи кошти в термомодернізацію комунальних приміщень, ми заощаджуємо колосальні кошти на оплату енергоносіїв. Упевнена, що успішні дії з термомодернізації закладів освіти та медицини триватимуть і на далі», – зазначила Олена Копанчук.

Запоріжжя: Облаштовуємо комп’ютерні класи

За сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Сергія Штепи з державного бюджету було виділено понад 355 тис. грн на облаштування комп’ютерного класу в гімназії №93 у Запоріжжі.

Сучасна техніка допоможе дітям опанувати не тільки інформатику, а й новітні технології, підготуватись до активного життя, яке сьогодні важко уявити без електронних пристроїв.

Комп’ютери достатньо потужні, їхня конфігурація дозволить користуватись звичними всім програмами та браузерами, обробляти графіку та відео.

«Це не просто обладнання. Це можливості для розвитку та зростання закладу, підвищення інтелектуального потенціалу учнів!» – говорить Оксана Гаркуша, директорка гімназії.

Сергій Штепа доповнює: «Сучасний світ вимагає сучасної системи освіти з використанням кращих світових технологій. Завжди радий допомогти молодому поколінню та осучаснити процес освіти. Найближчим часом школа отримає також гарну інтерактивну дошку!»

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy