Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові мости та спортивно-реабілітаційні центри, стаємо ефективніші у роботі на округах, залучаємо молодь до розвитку столиці

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові мости та спортивно-реабілітаційні центри, стаємо ефективніші у роботі на округах, залучаємо молодь до розвитку столиці

Народні депутати від партії «Слуга Народу» добиваються будівництва важливих інфраструктурних об’єктів, запроваджують нові формати прийомів громадян, ініціюють залучення молоді до роботи органів влади.

Миколаївщина: Будуємо новий Троїцький міст

В межах президентської програми «Велике будівництво» на Миколаївщині триває зведення нового Троїцького мосту через річку Гнилий Єланець, що неподалік Нової Одеси. Роботи тривають цілодобово. На будмайданчик вже доставили необхідні конструкції майбутньої переправи: 35 балок та 8 ригелів. Паралельно розбирають дорожнє покриття на основній трасі.

Старий Троїцький міст побудували ще у 1958 році й востаннє відновлювали у 1988 році. А тому він перебував у аварійному стані. Крім того, через викривлену форму переправа ставала причиною багатьох ДТП на ділянці траси Н-24. Новий міст фактично буде прямою та матиме плавні заїзди/з’їзди.

«Будівництво нового мосту дозволить збільшити пропускну здатність на ділянці траси Н-24 «Благовіщенське-Миколаїв», істотно змінить ситуацію з аварійністю й проїзд цією ділянкою стане безпечним», – каже депутат облради від «Слуги Народу» Владислав Мартиченко.

Хмельниччина: Добудовуємо сучасний спортивно-реабілітаційний центр у Красилові

У Красилові з’явиться спортивно-реабілітаційний центр. У ньому будуть масажні кабінети, басейни, кабінети для реабілітації та спортивна зала. Попри те, що в громаді досить розвинена інфраструктура, такого спортивного закладу не було.

Завдяки сприянню народної депутатки від «Слуги Народу» Олени Копанчук 11 млн грн спрямували з держбюджету на добудову цього важливого спортивного центру.

За словами Олени Копанчук, такий центр забезпечить якісний розвиток та реабілітацію діток.

«Кропітка робота впродовж довгих місяців, депутатські запити, брифінги, перемовини, аргументування увінчались успіхом. Приємно, коли спільні зусилля приводять до позитивного результату!» – сказала Олена Копанчук.

Одещина: Підвищуємо ефективність роботи з громадянами

Народний депутат України від «Слуги Народу» Сергій Колебошин та його команда проводять прийоми у новому спільному форматі. Разом з нардепом та його помічниками-консультантами звернення громадян приймають його однопартійці. Це депутат Одеської облради Валерій Ославський та депутат Одеської райради Олександр Ворохаєв. Також залучають представників місцевого самоврядування.

«Минулого року 27% усіх звернень стосувались саме роботи органів місцевої влади, яка не завжди охоче йшла на контакт. На щастя, ми гідно пройшли вибори, і зараз «Слуга Народу» активно представлена у всіх громадах нашого округу. Там, де раніше відбувались конфлікти, зараз є якісний діалог на всіх рівнях влади, а це означає, що будь-яке питання вирішується швидше», – відзначив Сергій Колебошин.

Нардеп додав, що саме спільний формат прийомів допомагає зменшити бюрократію та пришвидшити вирішення проблем місцевих.

«Загалом до нас звернулася понад сотня громадян. Найпопулярніші питання: виділення землі, матеріальна допомога, будівництво шкіл, дитячих садочків, стадіонів та майданчиків, ремонт доріг, пропозиції щодо вдосконалення законодавства», – розповів депутат Одеської райради від «Слуги Народу» Олександр Ворохаєв.

За місяць депутати провели п’ять спільних прийомів: в Овідіополі, Чорноморську, Нерубайському, Великому Дальнику та Авангарді.

«Це новий та якісний підхід до роботи з мешканцями громади. Вперше за багато років представники різних гілок влади не перекладають відповідальність один на одного, а об’єднують свої сили заради ефективнішого розв’язання нагальних питань», – підкреслив голова Великодальницької громади Денис Ткаченко.

Прийоми проходять щотижня з урахуванням усіх епідеміологічних вимог.

Київ: Ініціюємо залучення молоді до роботи міської ради

Зе!Молодіжка Київ ініціювала та відстоює створення Студентської ради при Київській міськраді.

Депутатам КМР вже надіслали лист-звернення, у якому наголошується, що студентська молодь має бути офіційно залучена до роботи міської ради та системно брати участь в ухваленні депутатами рішень.

«Наш ключовий принцип – жодних рішень для молоді без молоді. Створення Студентської ради при КМР – вагомий та потрібний крок. По-перше, це відкриє цікаві та корисні можливості розвитку для молодих людей. По-друге, таким чином ми реалізуємо конституційне право молоді на участь в управлінні державними справами», – наголосив координатор Зе!Молодіжки Києва Олександр Кузняк.

Він додав, що студенти мають багато нових ідей щодо розвитку столиці.

«Налагодження їх системної співпраці з міською радою помітно сприятиме перетворенню Києва на сучасну європейську столицю», – переконаний Олександр Кузняк.

Важливо, що створення Студентської ради при КМР підтримують студенти.

«Я би дуже хотів долучитись до роботи цієї ради. Я народився в Києві, живу тут, навчаюсь і також маю право вирішувати, яким буде вектор розвитку мого міста», – розповів Олексій, який після закінчення бакалаврату вступає на магістратуру.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy