Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові дороги, ремонтуємо соціальні установи, забезпечуємо навчальні заклади технікою

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові дороги, ремонтуємо соціальні установи, забезпечуємо навчальні заклади технікою

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових доріг та ремонт закладів для людей похилого віку, працюють над забезпеченням навчальних закладів технікою, а громад – новими шкільними автобусами.

Вінниччина: Будуємо нові дороги у Северинівській громаді

У селі Чернятин відремонтували вулицю Миру, що веде до амбулаторії Северинівської громади.

Народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова повідомила, що на ремонт дороги виділено 1,5 млн з держбюджету. Ще 270 тис. грн надала громада.

«Дякую голові громади Василю Малярчуку, який створює комфортні умови для людей», – сказала Ірина Борзова під час візиту до Чернятина та спілкування із мешканцями.

Нова вулиця Сірмана зроблена й у Северинівці. Загальна вартість ремонту склала 1,5 млн грн. Кошти виділяли з державного дорожнього фонду і місцевого бюджету. Держава профінансувала близько 85%.

«Дякую за дорогу. Бо вона в нас була тут ну дуже погана. Відколи тут живемо, відтоді тут болото місили. А зараз краса», – говорить місцева жителька Антоніна.

Також здійснено поточний ремонт дороги у напрямку Стодульці – Рожепи. Вона сприяє покращенню транспортного сполучення між селами Северинівської громади.

Запоріжжя: Ремонтуємо Бердянський геріатричний пансіонат

За підтримки фракції «Слуга Народу» в Запорізькій облраді завершили ремонт у житловому корпусі Бердянського геріатричного пансіонату.

Працювати установа почала ще 1972 року, і на той час була єдиною в Україні. Звісно, будівля вимагала реконструкції. Особливо дах 5-го корпусу,  що цього року нарешті дочекався капремонту.

На ці роботи за сприяння депутатського корпусу з обласного бюджету було виділено майже 1,8 млн грн.

Тепер понад 250 громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, які потребують стороннього догляду, житимуть в ще комфортніших умовах.

«Депутатський корпус обласної ради тримає на постійному контролі потреби підопічних геріатричного пансіонату. Адже, крім громади, про цих людей немає кому піклуватись. Тому стан їхнього житла і, зокрема, всіх комунікацій, для нас не менш важливий, ніж харчування і медичний догляд», – підкреслила голова Запорізької облради Олена Жук під час відвідування пансіонату.

Черкащина: Забезпечуємо заклади освіти технікою

Відтепер учні Іркліївського професійного аграрного ліцею опановуватимуть професію на новій сучасній техніці. Для закладу придбано трактори виробництва «Massey Ferguson».

«Це кращий вибір в такому сегменті серед імпортних тракторів. Задня навіска – одна з найкращих з вантажопідйомності у своєму класі, здатна витримувати 5,2т. А це означає, що учні ліцею, навчаючись на такій техніці, будуть конкурентоспроможними на ринку праці. Дякую колегам-депутатам з облради за підтримку», – прокоментував депутат Черкаської облради від «Слуги Народу» Олег Куклін.

Новий сучасний трактор та сівалка обійшлися обласному бюджету у 1 млн 700 тис. грн. Ще пів мільйона пішло на ремонт тепломережі державного навчального закладу.

«Іркліївський ліцей – не єдиний такий в області. Уже придбано аналогічний трактор для Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею на умовах співфінансування – коштом обласного та державного бюджетів», – наголосив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА та депутат облради від фракції «Слуга Народу» Валерій Данилевський.

Житомирщина: Передаємо громадам нові шкільні автобуси

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко передав новий шкільний автобус ліцею №2, що у Хорошівській громаді.

«У нашому ліцеї навчаються 395 учнів, підвозяться 68 учнів з 22-х населених пунктів. Маємо сьогодні новий комфортабельний автобус, що забезпечує своєчасне підвезення, – це поліпшує наш навчальний процес», – каже директор Хорошівського ліцею №2 Олександр Корнійчук.

Транспорт оснащений системою гучного зв’язку, ременями безпеки і сигнальними маяками. Тепер школярі навіть із найвіддаленіших куточків діставатимуться до школи вчасно і в комфорті, а головне – безпечно.

«Це також частина «Великого будівництва» і нової інфраструктури України, яку реалізовує наша команда «Слуга Народу». Ми розбудовуємо інфраструктуру, зокрема, освітню – нові школи та садочки. Розбудовуємо дорожню інфраструктуру, по якій їздять шкільні автобуси. Сьогодні ми забезпечуємо громади новими шкільними автобусами, щоб наші маленькі громадяни мали безпечний та комфортний доступ до освіти», – каже Арсеній Пушкаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy