Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові амбулаторії, дбаємо про безпеку, закуповуємо обладнання для юних спортсменів

  • 5280
Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо нові амбулаторії, дбаємо про безпеку, закуповуємо обладнання для юних спортсменів

Депутати від партії «Слуга Народу» працюють над будівництвом нових амбулаторій у селах, допомагають закуповувати сучасне обладнання для лікування онкохворих, дбають про безпеку в громадах і покращення умов для занять спортом.

Прикарпаття: Відкриваємо нову амбулаторію у селі Голови

Нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала в селі Голови.

Реалізувати цей інфраструктурний проєкт вдалося у межах програм «Велике будівництво» та «Доступна медицина».

Будівництво амбулаторії розпочалося ще в 2018 році. За сприяння народного депутата від «Слуги Народу» Володимира Тимофійчука на добудову амбулаторії з держбюджету цьогоріч було виділено 724 тис. грн.

Завдяки цьому вдалося завершити всі роботи наприкінці 2021 року.

В амбулаторії облаштовано два кабінети для сімейних лікарів, кімнату щеплення, оглядовий кабінет для жінок із сучасним обладнанням, маніпуляційну, процедурну. Також заклад став доступний для маломобільного населення.

«Цей медичний заклад стане окрасою села і дасть змогу жителям отримувати якісні медичні послуги на місці», – прокоментував депутат Верховинської райради Ярослав Стефурак. 

Сумщина: Підвищуємо якість лікування онкохворих

Сумщина нарешті має лінійний прискорювач для променевого лікування онкозахворювань.

Це питання не вирішувалося багато років. Завдяки ініціативі команди «Слуга Народу» області з’явились перші результати.

«Онкологія займає друге місце серед причин смертності на Сумщині. Лінійний прискорювач дозволяє локально опромінювати хворий орган. Це врятує багатьох жителів Сумщини. Завдяки цьому апарату людина виліковується у 90% випадків раннього виявлення хвороби», – заявив голова Сумської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», нардеп Михайло Ананченко.

Лінійний прискорювач придбали за 60 млн грн. 50 млн – це кошти онкодиспансеру, а 8 – держбюджету. Ще по 1 млн спрямували народні депутати від «Слуги Народу» Тетяна Скрипка та Микола Задорожній.

За словами директора Сумського онкодиспансеру Володимира Шевченка, це апарат сьомого покоління, що мають лише сучасні клініки Києва та великих обласних центрів.

«Низькочастотний прискорювач розрахований на максимально великий обсяг патологій, крім нейрохірургії. Нам потрібне таке обладнання, щоб займатися основними патологіями. Воно буде задіяне на 100%», – говорить Володимир Шевченко.

Хмельниччина: Облаштовуємо систему відеонагляду в Шепетівській громаді

У Шепетівці встановили 27 нових та сучасних відеокамер. Проєкт вдалося реалізувати завдяки виділенню 500 тис. грн з державного бюджету, яке ініціював народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький.

Моніторингові центри облаштовані у Шепетівському райуправлінні поліції та у Шепетівській екстреній диспетчерській службі. Перегляд усіх загальнооглядових камер в онлайн-режимі незабаром буде доступний усім містянам через сайт Шепетівської міськради.

Спостереження 4-ма аналітичними камерами, які зчитуватимуть номерні знаки транспортних засобів, буде виключно у доступі правоохоронців.

«Вперше за багато років система відеоспостереження у Шепетівці так масштабно модернізувалась та покращилась. Сподіваюсь, що такі заходи принесуть користь усім містянам та стануть додатковим ефективним інструментом для правоохоронців. Адже громади мають бути безпечними», – зазначив народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Жмеренецький.

Харківщина: Передаємо обладнання спортшколі

Представники команди «Слуга Народу» передали гімнастичне обладнання для школи вищої спортивної майстерності у Харкові.

Як повідомила народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева, інвентар придбали за кошти фонду соціально-економічного розвитку.

«Рада була особисто цьому сприяти. Загальна сума залучених коштів – понад 600 тис. грн. Гімнастикою в школі щодня займається 500 дітей. Юним спортсменам дуже важливо мати якісний інвентар. Хочеться, щоб наші спортсмени займалися із задоволенням та в гарних умовах», – зазначила депутатка.

Також придбали новий інвентар для залу боксу. Загалом школа отримала стіл для опорного стрибка, страхувальні мати, захисні мати для стрибка, інноваційний тренажер для боксу, гімнастичний місток, комплект склопластикових жердин, перекладину та кільця.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy