Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо мости, облаштовуємо футбольні поля, встановлюємо дитмайданчики

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо мости, облаштовуємо футбольні поля, встановлюємо дитмайданчики

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють спорудження нових мостів, облаштовують спортоб’єкти та дитмайданчики, дбають про комфорт у громадах.

Житомирщина: Відкриваємо новий міст через річку Тетерів

У селищі Городське у межах програми «Велике будівництво» отримало новий міст через річку Тетерів.

Попередній міст, побудований ще на початку 1950-х, був у аварійному стані. Місцеві кажуть, що стара переправа навряд чи витримала би наступну зиму та можливий паводок.

Загальна вартість проєкту – понад 33 млн грн.

«Зараз це сучасна капітальна конструкція на палях, занурених у дно річки на глибину до 15 метрів до її скальної основи. Споруда стала безпечнішою і для водіїв, і для пішоходів. Облаштовано тротуари вздовж правої та лівої сторін мосту, а також металеве бар’єрне огородження. За умови дбайливого користування, конструкція нового мосту зможе послугувати понад 50 років», – розповідає голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко звернув увагу, що мостова інфраструктура – це дуже важливий, але специфічний окремий напрямок Великого будівництва.

«Якщо дорогу ще можна прогрейдерити і проїхати, то після падіння мосту цілі населені пункти будуть відрізані від цивілізації. Така загроза була і тут. Але в цьому році дуже оперативно нам вдалося побудувати новий міст», – відзначив народний депутат.

Як підкреслив Арсеній Пушкаренко, міст – лише перший крок до вирішення транспортних проблем громади. Необхідно побудувати ще один міст через Тетерів та під’їзну дорогу.

Запоріжжя: Дбаємо про благоустрій у громадах

Під час візиту до Біленківської громади депутатка Запорізької облради від «Слуги Народу» Маргарита Трипольська відвідала амбулаторію, зустрілася з керівницею, медичним персоналом. У розмові визначили пріоритетні проблеми, які треба вирішувати за рахунок депутатського фонду та коштів обласного бюджету.

Депутатка виділила з депутатського фонду 160 тис. грн на освітлення вулиці Першотравневої в селі Біленьке.

За її словами, робота з сільськими територіями є пріоритетною.

«Біленьківська громада для мене особлива, адже я брала безпосередню участь в її утворенні. Громадські обговорення у різних населених пунктах громади, робота з документами по об’єднанню, перші кроки громади…Все це нас зробило друзями на роки», – розповіла Маргарита Трипольська.

Харківщина: Облаштовуємо футбольні мініполя у Нововодолазькій громаді

У Липкуватівському, Просянському та Рокитненському ліцеях з’явилися сучасні мініполя зі штучним покриттям. Це спортивні майданчики, на яких місцеві зможуть тренуватися та грати в футбол. Раніше в жодному з цих ліцеїв не було таких умов.

«Школа – це головний осередок життя в селі. Місце, де відбуваються найважливіші події для громади. Як же приємно було сьогодні бачити маленькі сільські ліцеї, які розвиваються! І разом з ними живуть і розвиваються їхні села», – зазначив народний депутат від партії «Слуга Народу» Олексій Красов.

У Липкуватівському ліцеї в цьому навчальному році вчитимуться 122 дитини, з них – 16 першокласників. Просянський ліцей прийняв цьогоріч дев’ятьох першачків, усього в закладі 92 учні. У Рокитненському ліцеї – майже сто учнів.

«Коли діти можуть у школі і вчитись, і займатись спортом, і розвивати свої творчі здібності – вони отримують комплексну освіту. Наші громади за оснащенням освітніх закладів не відстають від шкіл у великих містах. Ми розробляємо комплексний підхід до навчання та шукаємо на це фінансування. Ці об’єкти профінансували з місцевого бюджету, це трохи більше 6 млн грн», – розповів Нововодолазький селищний голова від партії «Слуга Народу» Олександр Єсін.

Волинь: Встановлюємо дитячі майданчики

За ініціативи депутата Горохівської міськради від «Слуги Народу» Володимира Мороза та місцевих жителів в селі Марковичі Луцького району відкрили дитячий майданчик. Гроші на нього виділили з бюджету Горохівської міської ради. Встановленням займалися місцеві.

«Це перший дитячий майданчик в Марковичах такого типу. Встановили його в центрі села, де раніше ми спільними зусиллями прибрали та розчистили територію, висадили дерева та облаштували невеличкий парк з бесідкою для відпочинку. Найближчим часом плануємо поруч поставити турніки. Це місце стане центром дозвілля для усього села», – розповів Володимир Мороз.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy