Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо медичні амбулаторії, дбаємо про реабілітацію дітей, розвиваємо туризм

Зе!Місцеві в боротьбі: Будуємо медичні амбулаторії, дбаємо про реабілітацію дітей, розвиваємо туризм

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових медичних закладів та ремонти доріг, працюють над розвитком туризму в регіонах та дбають про реабілітацію хворих дітей.

Вінниччина: Будуємо амбулаторію

Дашківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини будують в межах «Великого будівництва».

«Це 16-та – остання, яку будуємо на Вінниччині за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», – повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

Він зазначив, що Дашківська амбулаторія надаватиме допомогу 2,8 тис. жителям громади. Тут працюватимуть 2 сімейні лікарі та 3 медсестри.

Депутат Якушинецької селищної ради від «Слуги Народу» Сергій Откаленко розповів, що численна громада дійсно потребує нової амбулаторії.

«Лікарі наразі приймають пацієнтів в глибині села у старому приміщенні, побудованому ще за радянських часів. Саме ж село розтягнуто на декілька кілометрів, і є незручності, щоб дістатись до медзакладу. В громаді живуть багато дітей різного віку та людей – похилого», – розповів депутат.

Він зазначив, що нову амбулаторію в центрі села будують дуже швидко – зараз тривають внутрішні роботи.

Миколаївщина: Дбаємо про реабілітацію дітей

Голова Миколаївської облради від «Слуги Народу» Ганна Замазєєва виступила з ініціативою організувати реабілітацію маленьких пацієнтів онкологічного відділення обласної лікарні у санаторії «Дубки». Це вона запропонувала під час відвідин лікувального закладу та зустрічі з лікарями.

«Маленькі пацієнти, які щоденно відчайдушно борються за своє життя, інколи були змушені проходити хіміотерапію в ігрових кімнатах. Окреме питання – діти з віддалених куточків області. Вони приїжджають до лікарні, щоб отримати курс важкої хіміотерапії, а потім вимушені їхати додому і проходити реабілітацію вже без постійного нагляду висококваліфікованих лікарів», – каже голова облради.

Тож під час спеціальної наради Ганна Замазєєва запропонувала керівникові закладу Олександру Пліткіну та профільним спеціалістам розглянути можливість організувати реабілітацію дітей у санаторії «Дубки».

«Медики підтримали цю прозицію, тож зможемо організувати якісну реабілітацію наших діток під постійним наглядом професіоналів. Це допоможе вирішити і питання перебування пацієнтів разом із батьками упродовж усього процесу лікування та не витрачати додатковий час і кошти на дорогу до обласного центру», – додала вона.

Черкащина: Відновлюємо дорогу на Уманщині

В Уманському районі наближається до завершення поточний середній ремонт трьох ділянок державної автодороги Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань. Їх загальна протяжність – понад 10 км. Ремонт проводять біля сіл Полянецьке, Громи, Кочержинці, Томашівка та Юрківка у межах програми «Велике будівництво».

Наразі підрядники на ділянках біля села Юрківка та Томашівка облаштували верхній, останній шар асфальтобетонного покриття, встановили дорожні знаки. Планують та укріплюють узбіччя, готуються до влаштування дорожньої розмітки.

На фінішній прямій роботи з облаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття неподалік села Полянецьке. Також робоча бригада займається відсипанням та укріпленням узбіч.

Голова Уманської райдержадміністрації та очільник фракції «Слуга Народу» Монастирищенської міськради Ігор Миклащук зазначив, що оновлення дороги проходить на одній із важливих автомобільних артерій. Вона з’єднує Паланську громаду із Уманню.

«Якісна дорога значно пришвидшить час прибуття на виклик і карети швидкої, і аварійних служб, і зробить комфортним перевезення дітей шкільним автобусом», – сказав він.

«Ви самі бачите, як змінює життя наших громадян державна програма «Велике будівництво». Реалізація проєктів такого масштабу стала можлива саме завдяки їй», – підсумував народний депутат від «Слуги Народу» Артем Нагаєвський.

Житомирщина: Працюємо над розвитком туристичного потенціалу

Як перетворити Житомирщину на туристичну перлину України – це питання обговорювали під час засідання Політради обласної організації «Слуги Народу». Вона відбулася на території рекреації «Коростишівський каньйон», який нещодавно отримав оновлену інфраструктуру завдяки зусиллям команди «Слуга Народу».

Наразі в області – понад 100 пам’ятників історії та архітектури, 27 парків і заказників, а також унікальний Поліський природний заповідник, десятки озер та каньйонів.

Голова Житомирської облради та представник «Слуги Народу» Володимир Федоренко зазначив, що необхідно зосередитися на декількох основних напрямках – конкретних туристичних об’єктах.

«Ми на Політраді вирішили – потрібно розробляти стратегічні цілі. Але якщо братися за об’єкт, то доводити його до кінця, а не частинами. Визначити об’єкти-магніти і робити їх», – сказав він.

Народний депутат України, голова Житомирської обласної організації «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко підкреслив, що головними стримуючими факторами розкриття туристичного потенціалу області є недостатній розвиток інфраструктури. Йдеться про дороги, готелі, ресторани. Також – відсутність продуманої комплексної стратегії розвитку туристичного потенціалу області.

«Коли ми їдемо за кордон, ми не завжди ходимо до музеїв. Нас більше цікавить розважальний туризм – піти на фестиваль, з’їсти смачну страву. Хочемо, щоб наші діти покаталися на атракціонах або відвідали парк розваг. Це – щось просте, що ми використовуємо вдома, але з іншим антуражем, в іншому місці, з іншими приємними цікавинками», – говорить народна депутатка України від «Слуги Народу» Тетяна Циба.

Для цього необхідно докорінно переглянути стратегію розвитку туристичної області та ув’язати всі її елементи в один дієвий документ.

Саме Політрада звернулася до Житомирської облради та її очільника для перегляду й ухвалення нової дієвої стратегії розвитку туризму.

«Наша мета – розвиток туристичної Житомирщини. Щоб сюди їхали туристи і з України, і з інших країн. Тому нам потрібна нова комплексна стратегія розвитку туристичної Житомирщини. Потрібно розуміти, як і куди ми будемо рухатися далі», – резюмувала народна депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Грищенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy