Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: будуємо інфраструктуру, розвиваємо дитячий спорт, прибираємо сміття

Зе!Місцеві в боротьбі: будуємо інфраструктуру, розвиваємо дитячий спорт, прибираємо сміття

Івано-Франківська область: покращуємо інфраструктуру

У Коломиї відремонтують дороги та встановлять сучасний спортивний майданчик.

Кошти на низку інфраструктурних проєктів були закладені в бюджет на 2021 рік за ініціативи депутатів фракції  «Слуга Народу» у Коломийській міській раді.

Зокрема, першочергово  капітально відремонтують дороги у Коломиї по вулиці Січових Стрільців між будинками № 33 та №39. Це густонаселений район багатоповерхової забудови, де проживає велика кількість людей, однак інфраструктура зовсім не розвинена.

За словами депутата міськради від «Слуги Народу» Віктора Фітьо, цією дорогою користуються мешканці багатьох будинків мікрорайону, однак вона зараз перебуває у жахливому стані. Її ремонт вирішить багато проблем, з  якими місцеві мешканці стикаються щодня.

Окрім цього, у вказаному мікрорайоні на території ліцею №2 встановлять сучасний  спортивний  майданчик зі штучним покриттям.

«На місці цього радянського стадіону зі старим асфальтним пошкодженим покриттям постане сучасний комфортний спортмайданчик, оточений затишним та озелененим громадським простором. Спорудження спортивного майданчика дасть можливість покращити умови для виховання та відпочинку дітей, молоді та дорослих», – прокоментував Віктор Фітьо.

Чернівецька область: розвиваємо спорт

Депутат Чернівецької міської ради фракції «Слуга Народу», заслужений тренер України Олександр Пікулін ініціював проєкт рішення постійної депутатської комісії з гуманітарних питань про зміну підпорядкування дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Це дозволить фінансувати спорт не за залишковим принципом.

Така ініціатива важлива, адже дитячі спортивні школи міста підпорядковувалися управлінню освіти, яке  спочатку фінансувало загальноосвітні школи, а вже потім, якщо залишалися кошти, – ДЮСШ. На жаль, зайвих коштів не було.

Відповідно, не було фінансування спортивних змагань, не вистачало коштів на поїздки спортстменів в інші регіони та оплату секцій.

Тепер завдяки зусиллям представників «Слуги Народу» фінансування спортивного напрямку стало частиною планових статей бюджетування, а отже фінансуванню спортивних шкіл у Чернівцях бути. 

Полтавська область: захищаємо від домашнього насильства

У Кременчуці створять Центр перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства, а також поліцейський підрозділ протидії «Поліна».

Допомагатиме в цьому депутатка партії «Слуга Народу» в Полтавській обласній раді Юлія Цибульська в межах програми UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення у місті Кременчуці.

«Я не можу стояти осторонь цієї проблеми, в межах діяльності «Інша Жінка/Divergent Woman» ми підтримуємо та захищаємо жінок навіть тоді, коли все їхнє найближче оточення проти них: допомагаємо пережити тяжкі розлучення, віднайти себе у токсичних стосунках, даємо можливість бути фінансово незалежною та почувати себе комфортно, незважаючи на те, є чоловік поряд, чи ні», – зазначила Юлія Цибульська під час круглого столу з розбудови муніципальної системи протидії та запобігання гендерному насильству.

За словами депутатки, робота з протидії та попередження насильства повинна бути реалізована на різних рівнях. Юлія Цибульська  опікуватиметься цим питанням та залучатиме інших депутатів до роботи в межах МФО «Рівні можливості. Полтавщина», а також допомагатиме місцевій владі бути ефективною та спільно будувати нову реальність з нульовою толерантністю до насильства.

Тернопільська область: боремося зі стихійними сміттєзвалищами

Депутати Бучацької міської ради від «Слуги Народу» Роман Мельник та Володимир Михайлюк виступили зі зверненням стосовно вивезення сміття та відходів з території ОТГ.

Як зазначає Роман Мельник, раніше сміття збирали лише з околиць міста, тим часом як у селах, що стали частиною громади, досі цього не було організовано. Саме тому і виникла потреба у вирішенні такого питання. 

«Проблема зі сміттям існує насамперед через байдужість, через відсутність бажання робити щось добре для людей та навколишнього середовища. У той час, коли громада поступово впроваджує ефективну систему поводження з побутовими відходами, стихійні сміттєзвалища продовжують з’являтися і поступово збільшуватись у громаді», – йдеться у зверненні. 

Також автори звернення додають, що значна кількість мешканців Бучацької об’єднаної територіальної громади користується послугою вивезення твердих побутових відходів. Однак є громадяни, які категорично відмовляються укладати договір на вивіз сміття, мотивуючи це тим, що у них його немає.

Саме тому на території громади можна побачити стихійні звалища в лісосмугах та біля водойм.

Вирішити цю проблему має укладання договорів із мешканцями, а також визначення виконавця послуг. Звернення депутатів підтримали, а отже вже найближчим часом це актуальне для громади питання буде вирішене. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy