Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе! Місцеві в боротьбі: Будуємо дороги, відкриваємо приймальні у лікарнях, відновлюємо пам’ятки архітектури

Зе! Місцеві в боротьбі: Будуємо дороги, відкриваємо приймальні у лікарнях, відновлюємо пам’ятки архітектури

Народні депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво і ремонти доріг у громадах, сприяють модернізації приймальних відділень у медзакладах та відновленню пам’яток архітектури.

Хмельниччина: Будуємо туристичну дорогу

Зі Старої Ушиці до Кам’янця-Подільського будують 46 км дороги. Роботи ведуть у межах президентської програми «Велике будівництво».

Кам’янець-Подільський має низку туристичних об’єктів, які відвідують мільйони туристів. Тож модернізація інфраструктури для цього району особливо актуальна.

Ремонт дороги став частиною програми «Велике будівництво» завдяки зусиллям народного депутата України від «Слуги Народу» Ігоря Марчука – це була одна із його передвиборчих обіцянок.

«У 2019 році на одній із передвиборчих зустрічей у Старій Ушиці я пообіцяв жителям громади докласти всіх зусиль для відновлення дороги. Два роки я наполегливо працював з різними виконавчими органами державної влади та з нетерпінням разом з громадою очікував цього моменту», – зазначив Ігор Марчук.

Черкащина: Відновлюємо легендарний замок Шувалова

Ескізний проєкт парку, кошторис реставраційних робіт замку Шувалова та прилеглої до нього території презентував на позачерговій сесії Тальнівської міськради депутат Черкаської облради від «Слуги Народу» Ігор Новицький.

Концептуальне рішення щодо території включає малий стадіон, паркову для дітей та дорослих, кав’ярню.

«Щодо запланованих видатків, то орієнтовно на реставрацію замку необхідно 60 млн грн, – розповів Ігор Новицький. – Сам проєкт реставрації обійдеться у 4,2 млн грн. Упорядкування прилеглої території потребує 16 млн грн, а благоустрій – десь 800 тис. грн», – розповів Ігор Новицький.

Реставрація замку Шувалова на Тальнівщині розпочалася із розробки проєкту парку. Така документація має виготовлятися за місцеві кошти, а от облаштувати парк хочуть в межах президентської ініціативи «Парк у кожну громаду». Реставрацію самого замку планують провести в межах програми «Велика реставрація.

«Долучитися до неї ми зможемо після виготовлення проєкту та ухвалення відповідного закону Верховною Радою, що дасть змогу вкладати державні кошти в об’єкти комунальної власності», – підсумував Ігор Новицький.

Сумщина: Відкриваємо оновлене приймальне відділення

Сучасні реанімаційні, операційні, кабінет з апаратом КТ та експрес-лабораторія – все це працює у новому приймальному відділенні Сумської обласної лікарні. Його модернізували в межах президентської програми «Велике будівництво».

«Це перше приймальне відділення, яке ми відкриваємо на Сумщині в межах програми «Велике будівництво». Сюди вже в найближчі дні будуть надходити пацієнти з невідкладними станами. У відділенні 17 ліжок, 6 із них – реанімаційні. Вони обладнані сучасними моніторами, є централізована подача кисню і кисневі концентратори», – зазначив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

За словами голови Сумської облради та представника від «Слуги Народу» Віктора Федорченка, на реконструкцію відділення використали 16 млн грн. Це кошти державного, обласного бюджетів та лікарні. Крім того, за 18 млн грн з держбюджету придбали комп’ютерний томограф.

«Поява такого відділення в обласній лікарні – це крок уперед до європейської медицини. Наше завдання в цей непростий час – оберігати та лікувати жителів Сумщини, створювати для цього сучасні умови», – наголосив він.

Впродовж місяця на Сумщині планують відкрити ще 4 оновлені приймальні відділення в опорних лікарнях.

Чернігівщина: Ремонтуємо автошляхи в сільських громадах

У Козелецькій громаді ремонтують дорогу, що сполучає декілька сіл. Тут покладуть нове покриття, укріплять узбіччя, а також встановлять засоби організації та безпеки руху.

Автодорога Горбачі – Патюти – Ставиське ремонтується у межах програми «Велике будівництво». Протяжність ділянки — 5,3 км. Загальний обсяг фінансування — майже 28 млн грн.

Минулого року до кандидатів у депутати від «Слуги Народу» звернулись місцеві жителі із проханням відремонтувати дорогу.

«Ми спільними зусиллями добилися цього. Дякую всій нашій команді і всім, хто допомагав у реалізації цього проєкту», – прокоментував депутат Чернігівської облради від «Слуги Народу» Іван Дементов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy