Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Боремося з незаконними забудовами, реконструюємо лікарні, оновлюємо школи

Зе!Місцеві в боротьбі: Боремося з незаконними забудовами, реконструюємо лікарні, оновлюємо школи

Народні депутати від партії «Слуга Народу» захищають заповідники від забудов, ініціюють ремонти лікарень та закладів освіти, втілюють у життя програму малої приватизації.

Миколаївщина: Боремося з незаконними забудовами

Депутат Миколаївської районної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Дьяченко бореться з незаконним встановленням так званого вейк-парку в заповідній зоні на території регіонально-ландшафтного парку «Тилігульський».

За його інформацією, незаконна установка конструкцій триває з червня, це стверджують і місцеві жителі. А 5 серпня на Тилігул прибули з перевіркою співробітники Держекоінспекції.

«Ймовірний власник конструкцій зустрівся з перевіряючими, але дав лише ухильні коментарі. Він посилався на те, що в об’єкта є інший господар і взагалі нічого поганого в водних атракціонах в заповідній зоні він не бачить», – зазначає депутат.

У свою чергу в.о. директора регіонально-ландшафтного парку «Тилігульський» Олег Деркач стверджує, що встановлення атракціонів знищить парк. Адже через таке сусідство рідкісним птахам, які гніздяться на цьому місці, може загрожувати вимирання.

Олександр Дьяченко пояснив, що було б правильно демонтувати всі незаконні конструкції і тоді справжній господар відразу б з’явився. Він переконаний, що підприємця можна було б оштрафувати і притягнути до відповідальності.

«Я написав заяву в поліцію і порушено кримінальну справу. Мене тільки дивує, чому заяву подав не керівник парку», – додає Олександр Дьяченко та обіцяє тримати справу на контролі.

Вінниччина: Готуємося до приватизації будівель

У рамках малої приватизації у Вінницькій області готуються аукціони з продажу 14 об’єктів нерухомості, більшість з яких нежитлові закинуті недобудови.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації  Сергій Борзов повідомив, що взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. Ознайомитися з ними можна на порталі Prozorro.

«Раніше інформація про доступні лоти публікувалася лише в газеті «Вісник приватизації», проте Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції. Трапляються й унікальні об’єкти, наприклад, будівлі санаторію «Гірський» в місті Могилеві-Подільському, аукціон по яких зараз готується», – розповів очільник Вінниччини.

За його словами, відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Проте здебільшого на продаж виставляють значно дешевші лоти: окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді майнові комплекси та підприємства.

 «Це державні активи, які сьогодні здебільшого не використовуються. Мета їхньої приватизації – знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь в приватизаційних аукціонах», – сказав Борзов.

У цьому році вже проведено успішних аукціонів на 1,7 млрд грн. У 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного та місцевих бюджетів 3 млрд гривень, що в 4 рази більше ніж у 2019 та у 8 разів більше за показник 2018 року. Цього року планку встановили ще вище – на аукціонах планується отримати 12 млрд гривень надходжень.

Харківщина: Реконструюємо лікарню

У межах програми «Велике будівництво» відбувається реконструкція Близнюківської центральної районної лікарні.

Вже зробили ремонт у стаціонарному відділенні лікарні, триває відновлення головного корпусу, утеплюють фасад, проводять внутрішні роботи, облаштовують систему вентиляції, ремонтують харчоблок. Обладнують реабілітаційне й паліативне відділення, а також кабінет комп’ютерної томографії та сучасну лабораторію. Біля будівлі укладають тротуарну плитку. Внутрішні роботи готові на половину, а зовнішнє утеплення фасаду – на 80 %.

На 1-му поверсі оновленого корпусу будуть розміщені приймальне відділення, приміщення для КТ й терапевтичне відділення. На 2-му поверсі зроблять сучасну хірургію.

 «Для смт Близнюки це буде надсучасна лікарня. Зараз тут є 70 ліжок, є діагностичний центр, стаціонарний і амбулаторний сектори. На місцях ми тепер надаємо якісну медичну допомогу. Лікарня буде обладнана пандусами, матиме ліфт. Ми намагалися врахувати потреби маломобільних груп. Щодня відновленням головного корпусу займаються до 50 фахівців. Реконструкція триває за графіком, цього року плануємо все завершити», – зазначив народний депутат України від партії «Слуга Народу» Олександр Літвінов.

Тернопільщина: Оновлюємо опорну школу

Опорна Козівська загальноосвітня школаl-lll ступенів №1 модернізується у межах програми «Велике будівництво».

Заплановано, що об’єкт буде зданий до 1 вересня. Діти зможуть навчатися у сучасній, а головне безпечній школі.

«Нова школа європейського зразка – довгоочікуваний навчальний заклад і для школярів, і для батьків. У школі є функціональний спортивний майданчик, оновлено кабінети фізики, біології та хімії. Комфортний освітній простір доступний для кращих результатів», — розповів депутат Тернопільської обласної ради від партії «Слуга Народу» Ігор Жмінка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy