Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Збори Волинської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Збори Волинської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Волинська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що «06» грудня 2021 року з 12.00 до  13.00 години за адресою: вул. Набережна, 4А, офіс 144, місто Луцьк, Луцький район, Волинська область відбудуться Збори з метою висування кандидатів у депутати  Велимченської сільської ради на повторних виборах депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч), сільських, селищних, міських голів 09 січня 2022 року.

Порядок акредитації журналістів на Збори Волинської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»:

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Зборів подати заявку до Волинської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номерами: +380735544202.

Допуск журналістів на Збори Волинської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу, при собі необхідно мати негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не раніше 4 грудня 2021 року, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний або внутрішній сертифікат).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy