Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Збори Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Збори Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

03 березня 2022 року о 16 год. 00 хв. за адресою: місто Херсон, проспект Ушакова, будинок 16-А відбудуться Збори Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», на яких буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатки Чаплинської селищної ради VIII скликання Юзькової Родіки Іванівни та депутата Каланчацької селищної ради Херсонської області VIII скликання Морозенка Олександра Вікторовича  за народною ініціативою.

Акредитація представників ЗМІ проводиться секретаріатом Херсонської Обласної організації Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ».

Відповідальний за проведення акредитації: Оверко Наталія Віталіївна, тел. +380993007516.

Для акредитації на Збори, необхідно надіслати не пізніше як за день до дня проведення зборів на електронну адресу [email protected] або подати в оригіналі до Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (адреса офісу: м. Херсон, проспект Ушакова, буд 16-А,  з понеділка по п’ятницю з 11-00 до 12-00) підписану керівником засобу масової інформації (або уповноваженою особою) заявку на акредитацію разом з копіями документів, що посвідчує особу журналіста, технічного(их) працівника(ів) (паспортом та редакційним посвідченням).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА АКРЕДИТАЦІЮ

Організаційному комітету Зборів Херсонської Обласної

організації ПП «СЛУГА НАРОДУ»

(Повне найменування ЗМІ) просить надати акредитаційні картки для висвітлення в ЗМІ Зборів Херсонської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» «03» березня 2022 року.

дата і номер державної реєстрації;

адреса редакції;

адреса електронної пошти;

прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації, щодо якого(их) вноситься подання;

номери засобів зв’язку;

бажаний спосіб отримання акредитаційної картки: електронна пошта/нарочно в офісі обласної організації.

Засіб масової інформації у поданні має надавати додаткову інформацію про засіб масової інформації (прізвище, ім’я, по батькові керівника, номери телефонів керівника, номери телефонів, факсу та електронну адресу служби інформації засобу масової інформації).

Печатка                              Підпис

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy