Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Збори Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

  • 271
Збори Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Черкаська Обласна організація політичної партії «Слуга Народу» повідомляє, що 20 лютого 2022 року з 10.00 до 11.00 години за адресою: місто Черкаси, бульвар Шевченка, 150 відбудуться позачергові Збори Черкаської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу» з метою висування кандидатів у депутати Степанківської та Сагунівської сільських рад Черкаського району Черкаської області на проміжних виборах депутатів Степанківської та Сагунівської сільських рад Черкаського району Черкаської 27 березня 2022 року.

Порядок акредитації журналістів на Збори Черкаської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Зборів подати заявку до Черкаської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного зв’язку за номером: +380735544222.

Допуск журналістів на Збори Черкаської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy