Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Керівництво фракції за ініціативи заступника голови фракції Павла Сушка відвідали Харків

  • 1307
Керівництво фракції за ініціативи заступника голови фракції Павла Сушка відвідали Харків

Заступники депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» Артем Культенко, Вадим Струневич, Олена Шуляк, Роман Мулик, Микола Тищенко та Юрій Мисягін відвідали спеціальний навчально-виховний комплекс імені Короленка для дітей із вадами зору, а також поспілкувалися із мешканцями гуртожитку для незрячих, які роками живуть у нестерпних умовах.

Також під час зустрічі з представниками школи вони обговорили урядову стратегію реформування інтернатних закладів на 2017 – 2026 роки.

«Як народний депутат Верховної Ради України я разом із батьками не проти реформування. Але те «реформування», яке нам пропонується, передбачає фактичне закриття таких шкіл. Ми не можемо цього допустити, тому я ініціював створення робочої групи в складі Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій. І ми вже маємо чимало результатів», – відстоює права дітей з нозологіями на якісну та високопрофесійну освіту народний депутат і очільник обласного осередку партії Павло Сушко.

Окрім того, представники «Слуги Народу» зустрілися з мешканцями гуртожитку для незрячих.

Проблема в тому, що наразі приміщення перебуває в аварійному стані, капітального ремонту будинок не бачив понад 60 років. Як результат – немає елементарних умов для проживання: у кімнатах є пліснява, протікає дах, у стінах – тріщини, попри це тут мешкають 32 родини.

Будівля гуртожитку знаходиться на балансі Українського товариства сліпих, яке не виділяє коштів на ремонт. Так, у липні 2019 року Харківська міська рада ухвалила рішення щодо прийняття гуртожитку у комунальну власність, але передача досі не відбулась, і мешканці вимушені проживати в поганих житлових умовах.
«Це питання не конкретно цього гуртожитку. Це питання про сферу соціальних послуг, – прокоментував зустріч очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко. – До прикладу, люди кажуть, що їх обманюють, прописують в цей гуртожиток інших осіб, які тут не живуть. Тобто є питання, які потрібно вирішувати системно і врегулювати на законодавчому рівні. Ми разом із харківськими депутатами, Міністерством соціальної політики це все будемо перевіряти і допомагати».

За словами Олександра Корнієнка, депутати спрямують звернення до правоохоронних органів, аби ті перевірили діяльність підприємства, на балансі якого знаходиться гуртожиток. Також народні обранці співпрацюватимуть із місцевою владою і намагатимуться посприяти, аби приміщення швидше передали у комунальну власність без додаткових умов. Після того мешканці зможуть розраховувати на ремонт приміщення та отримають гідні умови для життя.

У поїздці взяли участь очільник партії Олександр Корнієнко, керівник обласного осередку партії, народний депутат Павло Сушко, а також народні депутати Юлія Гришина, Олександр Літвінов, Дмитро Микиша, Марія Мезенцева, Юрій Здебський, Олексій Красов, Дмитро Любота.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy