Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Завдяки «Слузі Народу» на Київщині запрацювала мобільна бригада паліативної допомоги

  • 14937
Завдяки «Слузі Народу» на Київщині запрацювала мобільна бригада паліативної допомоги

За ініціативи народної депутатки від «Слуги Народу» Ольги Василевської-Смаглюк створено мобільну бригаду паліативної допомоги, яка допомагатиме мешканцям 96 округу (Київська область).

«Працюючи на окрузі впродовж двох років, ми отримали понад 5 тисяч звернень громадян, з яких левова частка тих, хто просить допомогти з лікуванням своїх важкохворих рідних. Йдеться про важкі діагнози, онкозахворювання, ДЦП, де потрібна спеціальна допомога, навчання рідних, а також засоби гігієни, протипролежневі матраси тощо. Від безвиході люди просять просто допомогти матеріально. Але великих коштів народний депутат в якості матеріальної допомоги надати всім не в змозі. Але ми таки знайшли вихід, як допомогти людям. Саме тому була створена мобільна паліативна допомога», – розповіла Ольга Василевська-Смаглюк.

Наразі до важкохворих українців раз на тиждень приїжджає мобільна бригада паліативної допомоги – це один дорослий і один дитячий лікар паліативної допомоги, психолог, медсестра і координатор. Вони надають медичну та психологічну допомогу хворим і їх родичам, навчають родичів, як дбати про пацієнтів правильно.

«Ми сформували бригаду з лікарів-волонтерів, надали необхідні медичні засоби, транспорт. Також завдяки зверненням громадян і заявкам від родичів, які вони подають в центр первинно-медичної допомоги, формуємо реєстр людей, які потребують такої допомоги, і їдемо до них», – зазначила народний депутат.

Як пояснила Ольга Василевська-Смаглюк, на жаль, лікарі первинної ланки не можуть надавати профільну паліативну допомогу. Саме тому мобільна бригада також навчає всіх охочих лікарів, які в подальшому зможуть приєднатися до цієї ініціативи.

Невдовзі планується підписати меморандум про співпрацю з Бородянським психоневрологічним інтернатом і будинком «Малятко» у Ворзелі (на прохання директорів цих закладів), де важкохворі також зможуть отримати необхідну допомогу. Ініціатива благодійна та безкоштовна для виборців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy