Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів зросли майже у 4 рази – Олексій Чернишов

  • 4940
Завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів зросли майже у 4 рази – Олексій Чернишов

На початку децентралізації у 2014 році власні доходи місцевих бюджетів складали понад 80 млрд грн, а у 2020-му вони зросли до понад 290 млрд грн.

Про це у Києві під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Це великий поштовх, це великі можливості для розвитку громад, які нарешті отримали право розпоряджатися землями на своїй території, та законодавче підґрунтя у сфері земельних відносин», – сказав він.

Олексій Чернишов розповів, що загалом фінансовий ресурс місцевих бюджетів на наступний рік становить понад 637 млрд грн, з яких 200 млрд грн будуть направлені з державного бюджету.

«Громади отримають рекордну підтримку держави для розвитку. Йдеться про понад 80 млрд грн. Зокрема: у 2022 році ДФРР – понад 5 млрд грн, субвенція на соцекономрозвиток – 6 млрд грн, майже 9 млрд грн буде спрямовано на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. Будівництво і ремонт доріг місцевого значення, вулиць, доріг комунального значення – буде профінансовано на 24 млрд грн», – зазначив міністр.

Також Олексій Чернишов нагадав, що місцеві бюджети отримають 27 млрд грн, щоб покрити різницю в тарифах і заплатити заборгованість перед Нафтогазом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy