Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Завдання Офісу Президента та Кабміну – зробити державу комфортною для підприємців

  • 5693
Завдання Офісу Президента та Кабміну – зробити державу комфортною для підприємців

Зробити Україну найкращою країною для розвитку підприємництва та інновацій – це одне з ключових завдань як Офісу Президента, так і Кабінету міністрів України.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

«Наше бачення базується на тому, що українські підприємства мають доступ до капіталу і знань, працюють у передбачуваному регуляторному середовищі, мають можливості для створення та розвитку легального бізнесу на території України, а також для виходу на інші ринки. Амбітною ціллю є зміна іміджу в очах підприємців: від перепон до партнерства», – сказав він.

За словами міністра, втручатися чи робити інтервенції політики мають передусім там, де є перспектива запуску нових або пожвавлення існуючих ринків.

«Тобто ми маємо зробити державу комфортною для підприємців, щоб вони хотіли розвивати бізнес в Україні», – наголосив Ігор Петрашко.

Окремо він зазначив ключову роль місцевого самоврядування та громад в досягненні поставлених завдань. Вони мають стати дружніми та зрозумілими партнерами для бізнесу, інвестуючи в розвиток інфраструктури та програми заохочення підприємницької ініціативи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy