Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Засуджено близько тисячі корупціонерів: Генпрокурорка Ірина Венедіктова про успіхи боротьби з корупцією

  • 4809
Засуджено близько тисячі корупціонерів: Генпрокурорка Ірина Венедіктова про успіхи боротьби з корупцією

Минулого року засуджено 620 корупціонерів, а цьогоріч – вже понад 350 осіб, це на чверть більше порівняно з аналогічним періодом 2020-го року. Про це повідомила Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

Вона повідомила, що завдяки злагодженим діям правоохоронців і прокурорів в Україні щоденно до суду скеровується мінімум 11 проваджень про корупційні правопорушення.

«Загалом, за минулий рік їхня кількість зросла на 20% і склала три тисячі. Цього року ми маємо ще кращу позитивну динаміку і вже за цей час бачимо збільшення скерованих до суду кримінальних проваджень, які сьогодні складають 1300. Насамперед, ми зосередили зусилля на протидії привласненню і розтраті шляхом зловживання посадовими особами своїми службовими повноваженнями. Як результат – за минулий рік маємо на половину більше скерованих до суду проваджень цієї категорії, це дві тисячі», – розповіла Генеральна прокурорка.

Вона наголосила, що необхідно боротися не тільки з наслідками корупції, а насамперед з її причинами і джерелами – олігархічною системою та неприборканою бюрократією.

«Як з’ясувалося, період життя країни буває не тільки олігархічний, а й постолігархічний. Виходить, боротися з корупцією можна не тільки під світлом софітів в ефірах телевізійних шоу, але й в робочих кабінетах, а пізніше, я сподіваюсь, ми будемо активно демонструвати це в судових засіданнях. Специфіка такої боротьби – не нанотехнології, а свідома готовність і політична зрілість», – сказала Ірина Венедіктова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy