Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Засудити путіна і лаврова: Денис Маслов розповів, які наслідки матиме визнання агресії рф геноцидом українців

  • 5695
Засудити путіна і лаврова: Денис Маслов розповів, які наслідки матиме визнання агресії рф геноцидом українців

Майнова відповідальність рф як держави перед українським народом і кримінальна відповідальність конкретних посадовців рф – такими будуть наслідки, якщо Міжнародний суд ООН визнає агресію росії геноцидом українського народу.

Про це розповів голова комітету з питань правової політики Денис Маслов.

«Геноцид називають «злочином усіх злочинів», і він не має термінів давності. Якщо Міжнародний суд ООН визнає, що рф вчиняє в Україні геноцид, це означатиме, по-перше, майнову відповідальність рф як держави перед українським народом. Це стане додатковим аргументом для конфіскації міжнародних активів рф та її резидентів, та спрямування такого майна на компенсації українцям усієї завданої шкоди та збитків», – наголосив він.

Крім того, це допоможе притягнути до кримільнальної відповідальності конкретних посадовців рф. Зокрема тих, які віддають злочинні накази. І вони не зможуть захиститися своїм імунітетом.

«Тобто це дозволить засудити за геноцид навіть путіна, лаврова і шойгу. Фактів здійснення рф геноциду щодо українців достатньо: вбивства, знущання, вивезення наших дітей до рф. Буча, Маріуполь, Київ, Вінниця, Харків та інші наші міста…», – додав депутат.

Він також зауважив, що політичне визнання цього злочину рф вже є. Заяви зробили Верховна Рада та парламенти низки держав. Тепер потрібне юридичне визнання.

«Наразі Велика Британія подала заяву на участь у справі України проти рф про геноцид у Міжнародний суд ООН. Це означає, що і держава рф, і путін стрімко наближаються до свого вироку», – підсумував очільник профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy