Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Засідання з відкликання Разумкова вестиме Данило Гетманцев

  • 5450
Засідання з відкликання Разумкова вестиме Данило Гетманцев

Засідання парламенту, де розглядатиметься відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту, вестиме голова податкового комітету Данило Гетманцев. Таке рішення підтримали 239 народних депутатів.

«Згідно з Регламентом, питання про обрання ad hoc головуючого на пленарному засіданні не включається до порядку денного пленарного засідання, а вирішується Верховною Радою без попередньої підготовки в комітетах після обговорення за скороченою процедурою. Це може бути будь-яке пленарне засідання», – заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Він уточнив, що Данило Гетманцев має право вести таке засідання. Адже не підписував пропозицію про відкликання спікера.

«Він фахово веде комітети, і до його неупередженості точно не виникне запитань», – пояснив голова партії «Слуга Народу».

«Для певної частини нас, членів фракції, рішення по спікеру – важке особисте рішення. Нікого, краще за Данила Гетманцева, я не знаю, щоб головувати на цьому засіданні. Данило Олександрович як людина нейтральна проведе це засідання з гідністю: чесно і коректно», – додав член фракції «Слуги Народу» Микита Потураєв.

Також Олександр Корнієнко повідомив, що відкликання Дмитра Разумкова може відбутися 7 жовтня, а призначення нового спікера – 8 жовтня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy