Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Заручником стане система держуправління – Олександр Корнієнко про законодавчий статус в.о.

  • 1579
Заручником стане система держуправління – Олександр Корнієнко про законодавчий статус в.о.

Очільник політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко пояснив, чому профільний комітет підтримав вето Президента на законопроєкт № 4531. Закон ухвалено з поправкою, яка обмежує термін повноважень виконуючого обов’язки на державних посадах одним місяцем.

«Народний депутат Альона Шкрум внесла поправку, яка обмежує повноваження виконуючого обов’язки після 30 днів роботи. Відповідно жодний в.о., на якого покладено цей статус, наприклад, пан Вітренко, не може робити бюджетні розписи, не може спрямувати гроші на зарплати шахтарям», – пояснив Корнієнко.

За його словами, фракція «Слуга Народу» пропонувала виправити цю ситуацію і повернути виконуючим обов’язки певну частину повноважень.

«Ми запропонували певні зміни, в залі була дуже складна дискусія. В результаті вийшли на ту редакцію, яка, на думку Президента, не відповідає завданням, що повинен здійснювати виконуючий обов’язки», – сказав Корнієнко.

Він також звернув увагу, що під час роботи минулого парламенту виконуючі обов’язки перебували в такому статусі по 2-3 роки, нікого це не турбувало. І тільки зараз постало питання про обмеження повноважень, що стосується конкретних людей.

«Відбулася політична маніпуляція з цієї поправкою щодо обмеження повноважень конкретних двох людей – Шкарлета і Буславець. І ми розуміємо, що через два прізвища заручником стає вся державна система. А зараз це стосується і третього прізвища – Вітренко», – вважає очільник партії.

Також Корнієнко сказав, що зараз основне завдання парламенту врахувати вето Президента, запустити процес, коли виконуючий обов’язки міністра енергетики зміг би виділити гроші на зарплати шахтарям.

«Наступний крок – це обмежити діяльність виконуючого обов’язки. У нього не буде тих повноважень, що є у міністра, їх колегіально матиме Кабмін або прем’єр-міністр», – пояснив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy