Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Запрошуємо на фінальну частину публічних консультацій з питань компенсацій за житло

  • 234
Запрошуємо на фінальну частину публічних консультацій з питань компенсацій за житло

Третя частина публічних консультацій «Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України» відбудеться в онлайн-режимі в п’ятницю, 13 жовтня о 10.00.

Фінальна зустріч присвячена напрямку «Південь», до якого входять АР Крим, Запорізька, Херсонська, Миколаївська та Одеська області. Запрошуємо до участі мешканців цих регіонів та ВПО. До консультацій також долучаються народні депутати, представників міністерств, громадських організацій, експерти.

Консультації ініційовані головою комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк у партнерстві з ГО «Інститут Республіка».

Учасники збиратимуть та обговорюватимуть недоліки програми компенсацій, які зустрічаються найчастіше, та шукатимуть шляхи розв’язання проблем. На основі отриманих даних експерти сформують загальні рекомендації про покращення механізму виплати компенсацій.

Зареєструватися для участі у фінальній частині консультацій можна за посиланням bit.ly/3RQqK7O.

Учасників консультацій розділять на чотири групи.

1.   Виконавці: представники органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій, представники оціночних комісій та громадських організацій у складі комісій, а також «Укрпошти», яка має обмінювати житлові сертифікати за знищене житло на кошти.

 2.   Юридична група: представники Міністерства юстиції та судів різних інстанцій, нотаріуси, технічні інвентаризатори, оцінювачі майна.

 3.   Отримувачі компенсації: люди, чиє майно було пошкоджено/знищено війною, та їх спадкоємці чи законні представники.

 4.   Експерти: представники Міністерств відновлення, цифрової трансформації, юстиції, соціальної політики, а також Фонду держмайна, депутати, юристи, профільні громадські організації.

Нагадаємо, перша та друга частина консультацій відбулися 20 вересня та 6 жовтня у форматі онлайн. В ньому брали участь мешканці північних, західних та східних регіонів України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy