Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Запорізький осередок партії «Слуга Народу» очолив Михайло Федоров

  • 1230
Запорізький осередок партії «Слуга Народу» очолив Михайло Федоров

Запорізьку обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Запорізьку обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Рішення про призначення пана Федорова керівником Запорізької парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

У 2019 році на виборах Президента України Федоров був керівником digital-напряму всієї передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. На парламентських виборах був обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу». З 21 травня 2019 року є радником Президента з цифрового напрямку. З 29 серпня 2019 року – віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України.

«Запоріжжя – мій рідний край, мені ніколи не буде все одно, як він розвивається і що там відбувається. Тому очолюючи міський осередок партії, фокусом для мене залишатиметься стратегічний розвиток регіону, щоб усі ключові проекти Президента якісно впроваджувалися. Тому готовий витрачати на це вільний від своєї основної роботи час. Я не збираюся оперативно займатися місцевими виборами, тому очолив не штаб, а саме Запорізьку обласну організацію «Слуги Народу», – зазначає Михайло Федоров.

Членами ради Запорізької обласної партійної організації стали Михайло Крячко та Юрій Капустянський.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Запорізької, відбулися конференції ще у пятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській. Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Миколаївській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській та Сумській обласних організаціях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy