Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Запорізька, Житомирська та Одеська міськради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5794
Запорізька, Житомирська та Одеська міськради провели позачергові сесії з питань тероборони

На позачергових сесіях міських рад, скликаних за ініціативи фракцій політичної партії «Слуга Народу», депутати підтримують виділення коштів на організацію територіальної оборони на місцях.

Запоріжжя

На позачерговій сесії Запорізької міської ради голова фракції «Слуга Народу» Регіна Харченко розповіла про міську цільову програму сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань Запорізької міської територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2022-2024 роки, яку винесли на затвердження.

Програма передбачає максимальне залучення мешканців міста до забезпечення воєнної безпеки та навчання військовим навичкам.

Загальне ресурсне забезпечення програми з міського бюджету складає 8 млн грн. На 2022 рік планується виділення 3 млн грн, з яких 2,5 млн грн направлять на забезпечення розміщення сил тероборони, решта – 500 тис. грн – на створення навчально-матеріальної бази для організації та проведення занять та тренувань, придбання медичного майна та інше.

Всі присутні на сесії депутати, розуміючи важливість та терміновість розгортання сил територіальної оборони в місті, одноголосно затвердили міську цільову програму сприянню розвитку підрозділів тероборони та підтримали виділення із міського бюджету 3 млн грн.

Можливість додаткового фінансування сил територіальної оборони розглянуть на черговій сесії міської ради наприкінці лютого.

Житомир

Депутати Житомирської міської ради підтримали ініціативу фракції «Слуга Народу» і одноголосно ухвалили рішення виділили 1,6 млн грн на комплектування і підтримку Житомирського батальйону територіальної оборони.

«Дуже важливо, що сьогодні всі депутати міської ради незалежно від приналежності до тієї чи іншої політичної партії підтримали нашу ініціативу виділити кошти на комплектування і потреби батальйону територіальної оборони», – зазначив депутат Житомирської міської ради від фракції «Слуга Народу» Віктор Євдокимов.

Виділені кошти витратять на ремонт та облаштування пункту дислокації підрозділу, тендери проведуть у найкоротші терміни.

Скликання позачергової сесії для розгляду питання виділення грошей на потреби тероборони ініціювала фракція «Слуга Народу» в Житомирській міській раді.

Рішення про скликання позачергових сесій місцевих рад Житомирщини для виділення грошей на потреби тероборони ухвалили на екстреному засіданні політради обласного осередку партії «Слуга Народу» в прикордонному Овручі.

Одеса

На позачерговій сесії депутати Одеської міської ради підтримали ініціативу фракції «Слуга Народу» та виділили на потреби тероборони понад 20 млн грн, зокрема 6,7 млн грн на цей рік.

Депутати закликали кожного усвідомити свою відповідальність за майбутнє міста та країни, а представник «Слуги Народу» Олег Філімонов зачитав звернення до одеситів, закликавши до спокою.

«Ми просимо всіх, хто має таку можливість, підтримати загони територіальної оборони. Водночас громадяни повинні продовжувати працювати, не міняти звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy