Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Запоріжжя приєдналося до заклику закрити небо над Україною

  • 6932
Запоріжжя приєдналося до заклику закрити небо над Україною

Запорізька обласна рада та Запорізька міська рада підтримали звернення, адресоване президентові США, канцлеру Німеччини, президентові Франції, Генеральному секретареві НАТО, урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу всіх держав альянсу із закликом закрити небо над нашою державою.

Це допоможе зупинити вбивство цивільних та ефективно протидіяти використанню окупантом заборонених бойових засобів.

«Ми звертаємося до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба»,– йдеться у зверненні.

«Неодноразово ми демонстрували світові, що сила нашої держави у єдності. І сьогодні жителі всієї України, представники місцевого самоврядування, виконавчої влади підтримують ініціативу Президента щодо прохання про закриття неба над Україною. Ми будемо боротися до перемоги, ми єдині і згуртовані, як ніколи. Та нам важлива також підтримка світових партнерів, аби вберегти мирних жителів від військової агресії», – зазначила голова Запорізької обласної ради, депутатка від «Слуги Народу» Олена Жук.

Крім того, триває збір підписів у громадах на підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського до НАТО, щоб пришвидшити закриття неба над Україною.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy