Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Закони з нелегітимного порядку денного в разі ухвалення можуть визнати неконституційними – Давид Арахамія

  • 11231
Закони з нелегітимного порядку денного в разі ухвалення можуть визнати неконституційними – Давид Арахамія

Верховна Рада не працюватиме за нинішнім нелегітимним порядком денним, розміщеним на офіційному сайті парламенту. Адже в майбутньому проголосовані в такому режимі закони можуть бути визнані неконституційними.

Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія під час пресбрифінгу.

«Наразі ми не маємо легітимного порядку денного. Незважаючи на те, що ми закликали голову ВР скликати погоджувальну раду для його ухвалення, він цього не зробив і, за нашою інформацією, робити не збирається. За нинішнім, нелегітимним порядком денним ми працювати не можемо – всі спеціалісти кажуть, що будь-який закон, проголосований в такому правовому режимі, має майже 100% вірогідність бути «знесеним» Конституційним Судом. Ми не хочемо ризикувати жодним із законів», – наголосив очільник фракції.

Він також додав, що на четвер запланований розгляд питання про відкликання Голови Верховної Ради. Після призначення нового спікера парламенту буде зібрано погоджувальну раду та затверджено новий порядок денний, за яким працюватимуть депутати.

Серед важливих законів, що необхідно ухвалити, Давид Арахамія назвав антитютюновий законопроєкт, а також пакет ініціатив, необхідних для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Поки ж, додав голова фракції, депутати розглядатимуть в сесійній залі постанови, пов’язані з перейменуванням населених пунктів, проведенням виборів, змінами меж населених пунктів, міжнародними ратифікаціями тощо.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy