Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Закони англійською, оновлений регламент, ВР у смартфоні – голова парламенту назвав майбутні новації

  • 11478
Закони англійською, оновлений регламент, ВР у смартфоні – голова парламенту назвав майбутні новації

Наступного року Верховна Рада планує публікувати закони англійською мовою, створити власний мобільний додаток та оновити регламент. Про такі плани розповів голова парламенту Руслан Стефанчук під час підсумкової пресконференції.

Уже з 1 січня на сайті ВР з’явиться понад 180 законопроєктів, перекладених англійською мовою. Це один із прикладів відкритості парламенту, наголосив спікер парламенту.

«Інвестори, котрі планують заходити в Україну, зможуть отримувати автентичні, офіційні версії основних законів, що найсильніше впливають на інвестиційний статус України», – додав він.

Крім того, наступного року планують оновити сайт Верховної Ради та створити власний мобільний застосунок, аби українці могли дізнаватися про діяльність Ради у зручному форматі. Також триває оновлення парламентського телеканалу «Рада».

«Телеканал “Рада” – це нова картинка, нові формати, жива дискусія. Для мене є пріоритетом, аби це був якісний, чесний, об’єктивний, неупереджений, збалансований канал. Період «УТ-1» у парламенті завершився», – сказав Руслан Стефанчук.

Наступного року парламент також зосередиться на оновленні регламенту, а також працюватиме над покращенням технологічного стану Верховної Ради, адже нинішня техніка нерідко виходить з ладу і заважає ефективній роботі народних депутатів.

«Також ми займемося створенням так званої дослідницько-аналітичної служби, що працює практично в усіх парламентах світу. У цьому питанні ми взаємодіємо з парламентами інших країн, аби перейняти кращі практики. До Верховної Ради законопроєкти мають потрапляти у найвищій якості – це основа нашої подальшої діяльності», – запевнив голова парламенту.

Окремо Руслан Стефанчук розповів про вже втілені новації у парламенті. Так, було забезпечено рівні та чесні права доступу до приміщень ВР: як народних депутатів, так і журналістів, помічників нардепів, працівників апарату тощо.

Крім того, у готелі «Національний» відкрито пункт вакцинації, де можуть отримати щеплення усі охочі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy